QuickPic (Android) 5.0.0

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz gelişmiş özelliklere sahip olan galeri uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  6,6 MB
  Sürüm:
  5.0.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Cheetah Mobile
  QuickPic, Android cihazlarınızdaki tüm fotoğrafları yönetmenizi sağlayan basit ama kullanışlı bir uygulamadır. Cihazlarınızdaki fotoğrafları yönetmek zor bir işlem gibi görünse de QuickPic gibi kolaylıkla kullanılabilen bir uygulama sayesinde cihazınızdaki fotoğrafları kolaylıkla yönetebilirsiniz. QuickPic uygulaması farklı menü tasarımlarından yararlanır ve işletim sisteminin geri kalanıyla çok iyi bütünleşir. Sıralama, yeniden adlandırma, yeni klasörler oluşturma vb. Gibi diğer işlevlerin yanı sıra görüntüleri Amazon S3 bulut sunucularında yedekleme özelliği de mevcuttur. Hemen hemen tüm büyük dosya formatlarını ve tüm büyük çevrimiçi depolama ortamlarıyla entegrasyonu destekler. Ayrıca uygulama fotoğraflarınızı ve videolarınızı gizlemenize de yardımcı olan bir kasa özelliğini de içerisinde barındırır.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. QuickPic uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. QuickPic uygulaması cihazınızdaki standart fotoğraf galerisinde göre daha etkili özelliklere sahiptir. Bu nedenle QuickPic uygulamasını varsayılan galeriniz olarak da kullanabilirsiniz.
  3. QuickPic uygulaması çok hafif bir uygulamadır ve cihazınızın depolama alanında neredeyse hiç yer kaplamaz.
  4. QuickPic uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  QuickPic Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza QuickPic indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza QuickPic indirmek için Play Store uygulamasındaki Yükle butonuna tıklamanız yeterlidir.


  QuickPic Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulaması üzerinden indirdiğiniz QuickPic uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. QuickPic uygulamasını herhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan kullanabilirsiniz.


  QuickPic Nasıl Kullanılır?

  1. QuickPic cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. QuickPic uygulamasına giriş yaptıktan sonra cihazınızda bulunan tüm fotoğraflar otomatik olarak uygulamaya senkronize edilecektir. QuickPic uygulamasının ana ekranı üzerinden cihazınızdaki tüm fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.

   q1.png

  2. QuickPic uygulamasının kullanışlı arayüzü sayesinde farklı fotoğraflar arasında kolaylıkla geçiş yapabilirsiniz.

   q2.png

  3. QuickPic uygulamasındaki “Privacy” bölümünü kullanarak Android cihazlarınızın galerisinde bulunan fotoğrafları veya videoları şifreleyerek cihazınıza erişimi bulunan diğer kullanıcıların özel içeriklerinizi görüntülemesini engelleyebilirsiniz.

   q3.png

  4. QuickPic uygulamasının en etkili özelliklerinden bir diğeri ise Fotoğraf Düzenleme özelliğidir. QuickPic uygulamasında görüntüleyeceğiniz fotoğrafları hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

   q4.png

  5. QuickPic uygulamasının “CM Cloud” özelliği aracılığıyla Android cihazınızdaki fotoğrafları ve videoları bulut depolama servisine yedekleyebilirsiniz.

   q5.png
Facebook yorumları