QuickSave (Android) 2.3.5

Android cihazlarınıza Instagram'dan fotoğraf ve video indirmenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5,8 MB
  Sürüm:
  2.3.5
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  DStudio
  QuickSave, Android cihazlarınıza Instagram’dan fotoğraf ve video indirmenizi sağlayan uygulamadır. Instagram’dakiherhangi bir fotoğraf veya videoyu Android cihazınıza indirmek için Instagram'ı açmanız ve gönderinin URL'sini QuickSave uygulamasına kopyalamanız yeterlidir. Ayrıca tüm bu özelliklere ek olarak: QuickSave uygulamasındaki repost özelliğini de ücretsiz bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. QuickSave uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. QuickSave uygulamasını kullanarak indireceğiniz fotoğraf ve videolar cihazınıza yüksek kaliteli olarak kaydedilir.
  3. QuickSave uygulamasını kullanabilmeniz için Instagram hesabınız ile uygulamaya giriş yapmanıza gerek yoktur.
  4. QuickSave uygulaması Android cihazınızın arka planında çalışır ve cihazınızın performansına etki etmez.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. QuickSave uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. QuickSave uygulamasındaki bazı özellikleri kullanabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Android için QuickSave Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza QuickSave indirmek için üst kısımda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Android cihazınıza QuickSave indirmek için Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna tıklayın.


  Android için QuickSave Nasıl Kurulur?

  Android cihazınıza Play Store uygulamasını kullanarak indirdiğiniz QuickSave uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşir. QuickSave uygulamasını kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan uygulama simgesine dokunmanız yeterli olacaktır.


  Android için QuickSave Nasıl Kullanılır?

  1. QuickSave cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızın menüsü üzerinden başlatın. İlk olarak Instagram’dan indirmek istediğiniz fotoğraf veya videonun linkini kopyalayın. Linki kopyaladıktan sonra QuickSave uygulamasına giriş yapın. QuickSave uygulamasına giriş yaptıktan sonra açılacak olan ekran üzerindeki boşluğa kopyaladığınız linki yapıştırın ve istediğiniz medya dosyasını Android cihazınıza sadece saniyeler içerisinde indirin.

   q1.jpg

  2. Ayrıca QuickSave uygulamasını kullanarak Instagram üzerinden paylaşılmış olan herhangi bir gönderiyi de repost edebilirsiniz. Tek yapmanız gereken işlem: QuickSave uygulamasını cihazınızda çalıştırın ve ardından repost etmek istediğiniz gönderiye Instagram uygulamasında açın ve gönderinin altında bulunan repost butonuna dokunun.

   q2.jpg
Facebook yorumları