Quik Video Editor indir (Android) 5.0.2

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak kullanabileceğiniz video editör uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  99 MB
  Sürüm:
  5.0.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  GoPro
  Quik Video Editor, Android cihazlarınız üzerinde bulunan videoları düzenlemenizi sağlayan ücretsiz video düzenleme uygulamasıdır. Quik Video Editor uygulaması üzerinden Android cihazlarınız üzerinde yer alan videolarınızı hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Quik Video Editor uygulamasının sahip olduğu özellikler sayesinde mobil cihazlarınızdan profesyonel bir şekilde video düzenleme işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Quik Video Editor uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Quik Video Editor
  uygulamasının geliştiricisi ünlü kamera üreticisi GoPro olduğu için uygulama sürekli olarak güncelleme almaktadır.
  3- Uygulama üzerinde herhangi bir reklam yer almamaktadır. Bu yüzden herhangi bir satın alma işlemi gerçekleştirmeden hiçbir reklam görüntülemezsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Quik Video Editor uygulaması eski android sürümüne sahip olan bazı cihazlar için uyumlu değildir.
  2- Quik Video Editor uygulamasının sahip olduğu boyut, düşük depolama alanına sahip olan bazı cihazlar için olumsuz olarak sınıflandırılabilir.

  Quik Video Editor nasıl yüklenir?

  Quik Video Editor indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Quik Video Editor indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Google Play Store açılacaktır. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Quik Video Editor nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Quik Video Editor uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için giriş yapmanız yeterlidir.

  Quik Video Editor nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Quik Video Editor uygulamasını çalıştırın. Düzenleme yapmak istediğiniz videoyu galeriniz üzerinden seçin. Video düzenleme işlemini gerçekleştirirken videolarınıza fotoğraf, müzik ve yazı ekleyebilirsiniz.

  q1.PNG

  Quik Video Editor uygulamasının üzerinde yer alan özel video düzenleyicisi üzerinde yer alan Slowmo (Yavaşlatma), Akıllı Kırpma ve eklediğiniz müzik ile senkronize gibi özellikleri kullanarak video düzenleme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  q2.PNG

  Quik Video Editor uygulaması üzerinden videolarınıza kaliteli filtreler, sıradışı efektler ve muhteşem fontlara sahip yazılar ekleyebilirsiniz.

  q3.PNG

  20’den fazla video düzenleme stilini ücretsiz olarak kullanabilirsiniz. Çekmiş olduğunuz videoları Quik Video Editor uygulaması ile sıradışı bir hale getirebilirsiniz.

  q4.PNG

  Ve bunlara artı olarak Quik Video Editor uygulaması %100 ücretsizdir. Yukarıda yer alan tüm özellikleri hiçbir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  q5.PNG
Facebook yorumları