R-Undelete indir 6.1

Bilgisayarınızdan yanlışlıkla sildiğiniz verileri kurtarmanıza yaran bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  63,4 MB
  Sürüm:
  6.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  R-Tools
  R-Undelete, HDD, SSD, USB/NVME depolama aygıtları, bellek kartları, sanal diskler ve hasar görmemiş RAID'ler ve Windows Depolama Alanları gibi tüm yerel disklerdeki yanlışlıkla sildiğiniz verilerinizi kurtarmanızı sağlayan bir programdır.

  Programın Artı Yönleri
  1- R-Undelete
  uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2-
  Program, tüm dosya formatlarını destekliyor.

  Programın Eksi Yönleri
  1-
  R-Undelete programında bulunan bazı özelliklere programın full sürümünü satın almadan erişemiyorsunuz.
  2- Programı yüklemeden önce silinmiş olan verilerinizi kurtaramamaktadır.

  R-Undelete nasıl yüklenir?

  R-Undelete programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan ‘Hemen indir’ butonuna tıklayın. R-Undelete programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  R-Undelete nasıl kurulur?

  Hemen indir butonuna tıklayarak R-Undelete programının kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirin. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın.

  Kurulumu başlatmak için ilk olarak programın dilini seçin. Dil seçimini yaptıktan sonra OK butonuna tıklayarak devam edin.
  free1.png


  Kurulum yapmak istediğiniz dili seçtikten sonra karşınıza çıkan ekrandan Next butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.
  free2.png


  Karşınıza çıkacak olan ekrandan programın kurulacağı alanı seçin. Program tamamen kurulduğu zaman bilgisayarınız üzerinde 800 MB civarı bir yer kaplayacağı için kurulum yapacağınız yeri seçmenize olanak sağlıyor.
  free3.png


  R-Undelete programının kurulum yapılacağı yeri seçtikten sonra kurulum tamamlanana kadar kurulum ekranını kapatmayın. Program boyutu yüksek olduğu için kurulum işlemi biraz zaman alabilir. Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulumu bitirin. Kurulum tamamlandıktan sonra R-Undelete programı otomatik olarak başlatılacaktır.
  free4.png

  R-Undelete nasıl kullanılır?

  R-Undelete programının kurulumunu tamamlayın ve otomatik olarak çalıştırın. Programı ilk kez çalıştırdığınız zaman bilgisayarınızda bulunan sabit disklerin otomatik olarak taraması başlatılacaktır. Bu işleme senkronizasyon işlemi de diyebiliriz. Tarama işlemi tamamlanana kadar programı kapatmayın.
  freeANA.PNG

  Tarama işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızda bulunan herhangi bir diski seçerek üzerinde bulunan verilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

  freeDisk.PNG

  R-Undelete ile silinen verileri geri getirme işlemi nasıl yapılır?

  Program üzerinden silinen verileri geri getirmek için verilerin silinmiş olduğu diski seçiniz. Disk seçimini yaptıktan sonra karşınıza o diskte bulunan tüm dosyalar gelecektir. Deleted only seçeneğine tıklayarak sadece silinmiş olan verileri görüntüleyebilirsiniz.
  freeANA2.PNG


  Silinmiş olan verilerin listelenmesinden sonra geri getirmek istediğiniz dosya veya klasörün üzerine tıklayarak sol altta bulunan Recover file butonuna tıklayın. Silinen dosyanın geri getirme işlemi başlayacaktır. Silinmiş olan dosyanın boyutuna göre bu işlem farklı zaman aralığında tamamlanabilir.
  freeANA3.PNG
Facebook yorumları