Raccoon 4.12.0

Bilgisayarınıza Android için APK dosyalarını indirmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  11,9 MB
  Sürüm:
  4.12.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Onyxbits
  Raccoon, Google Play Store’da bulunan herhangi bir uygulamanın APK dosyasını bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan programdır. Raccoon'un arama sonuçlarını göstermesi sadece bir saniye sürer. Hepsi temiz bir listede sunulur ve başlığının yanı sıra geliştirici, dosya boyutu, yayın tarihi, fiyat, izinler ve her zaman kullanışlı olan kullanıcı derecelendirmesi gibi ek bilgileri görüntüleyebilirsiniz. Bir dosyayı indirmek için yapmanız gereken tek şey ise Raccoon aracılığıyla Google hesabınıza giriş yapmak, ihtiyacınız olan uygulamayı, oyunu veya kitabı aramak ve bulduğunuzda içerisindeki ‘İndir’ butonuna tıklamaktır.

  Programın Artı Yönleri

  1. Raccoon indirmek ücretsizdir.
  2. Raccoon, Google Play Store içerisindeki uygulamaların neredeyse tamamının APK dosyasını bilgisayarınıza indirmenizi sağlar.
  3. Raccoon programını kullanarak Android cihazınıza indirmek istediğiniz bir uygulamayı bilgisayarınızdan daha hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Raccoon programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Raccoon Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Raccoon indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye Raccoon indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Raccoon Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye Raccoon kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılacak pencere içerisindeki “Username” ve “Password” bölümüne Google hesabınızın bilgilerini girin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   r1.PNG

  2. Raccoon programına Google hesabınız ile giriş yaptığınızda açılacak arayüz üzerindeki “Download and install now” yazısına tıklayarak Raccoon programının çalışması için gerekli olan dosyaları bilgisayarınıza indirin.

   r2.PNG

  3. Raccoon programının çalışması için gerekli olan dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum işlemi de otomatik olarak gerçekleştirilecektir. “Trim” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   r3.PNG

  Raccoon Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından Raccoon programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. Raccoon programına giriş yaptığınızda açılan arayüz üzerinde yer alan arama bölümüne indirmek istediğiniz APK dosyasının ismini yazın ve arama butonuna tıklayın.

   r4.PNG

  2. Arama işlemi tamamlandıktan sonra aradığınız kelime ile eşleşen uygulamaları, oyunları ve kitapları Raccoon programının ana penceresi üzerinde listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. İstediğiniz uygulama bulunduğunda o uygulamanın üzerinde tıklayın ve ardından “Download” butonuna tıklayarak APK indirme işlemini başlatın.

   r5.PNG

  3. Raccoon programını kullanarak bilgisayarınıza indireceğiniz APK dosyalarının indirme işlemini otomatik olarak açılan pencere üzerinden takip edebilirsiniz.

   r6.PNG

  4. Raccoon programı aracılığıyla indirdiğiniz APK dosyasının indirme işlemi tamamlandıktan sonra pencere üzerindeki büyütece tıklayarak dosya detaylarını görüntüleyebilirsiniz.

   r7.PNG

  5. İndirmiş olduğunuz APK dosyasının detaylarını görüntülediğinizde açılacak pencere üzerindeki “Show Files” butonuna tıklayın.

   r8.PNG

  6. İstediğiniz uygulamanın APK dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra bu APK dosyasını Android cihazınıza kurabilir ve uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.

   r9.PNG
Facebook yorumları