Radio Garden (Android) 2.1.3

Android cihazlarınızdan tüm dünyadaki radyo istasyonlarını dinlemenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  16 MB
  Sürüm:
  2.1.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Radio Garden
  Radio Garden, Android cihazlarınızdan tüm dünyada aktif olarak yayın yapan radyo kanallarını dinleyebileceğiniz bir uygulamadır. Radio Garden uygulamasının arayüzünde bulunan dünya haritası üzerinden istediğiniz bir alanda bulunan radyo istasyonunu hızlı ve kolay bir şekilde dinleyebilirsiniz. Radio Garden uygulamasındaki dünya haritası üzerindeki her yeşil nokta aktif olan bir radyo istasyonunu temsil eder ve yeşil noktalara dokunarak aktif olan radyo istasyonunu hızlı bir şekilde dinlemeye başlayabilirsiniz. Radio Garden uygulamasına sürekli olarak yeni radyo istasyonları eklenmektedir. Ayrıca uygulama içerisinde beğendiğiniz bir radyo istasyonunu daha sonra dinlemek üzere favorilerinize ekleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Radio Garden uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Radio Garden uygulamasını kullanarak tüm dünyadaki radyo istasyonlarını hızlı ve kolay bir şekilde dinleyebilirsiniz.
  3. Radio Garden uygulamasındaki radyo istasyonları sürekli olarak güncellenmektedir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Radio Garden uygulamasındaki bazı özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.
  2. Radio Garden uygulamasını kullanabilmeniz için cihazınızda aktif internet bağlantısı bulunması gereklidir.

  Radio Garden Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Radio Garden indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladığınızda otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store içerisinden Radio Garden uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  Radio Garden Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Radio Garden indirme işlemini tamamlamanızın ardından Radio Garden uygulamasının kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamanın kurulumu için ekstra bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  Radio Garden Nasıl Kullanılır?

  1. Radio Garden uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. Radio Garden uygulamasına giriş yaptıktan sonra otomatik olarak yakın çevrede bulunan en popüler radyo istasyonuna bağlantı sağlanacaktır. Dünyanın herhangi bir alanındaki radyo istasyonuna bağlanmak için dünyayı döndürerek binlerce canlı radyo istasyonunu dinleyebilirsiniz.

   r1.png

  2. Radio Garden uygulaması şu an için aktif olarak 17 binin üzerinde radyo istasyonunu kullanıcılarına sunmaktadır. Bu sayı her geçen gün güncellenmektedir.

   r2.png

  3. Radio Garden uygulaması içerisinden dinlediğiniz herhangi bir radyo istasyonunu daha sonra dinlemek üzere favorilerinize ekleyebilirsiniz.

   r3.png

  4. Herhangi bir ülkenin tüm radyo istasyonlarını da Radio Garden uygulamasını kullanarak dinleyebilirsiniz. Uygulamanın arama bölümüne dinlemek istediğiniz radyo ismini yazmanız yeterlidir.

   r4.png
Facebook yorumları