Raidcall indir 8.2.0

Kişiler arasında sesli ve yazılı olarak iletişimi sağlayan bir program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  6,61 MB
  Sürüm:
  8.2.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Raidcall
  Raidcall, arkadaş grupları ve online oyun oynarken sesli olarak iletişim kurmak isteyen kişiler için özel olarak tasarlanmış bir programdır. RaidCall, diğer iletişim programlarına göre farklıdır ki, sunucu kiralamanız ya da kendiniz için özel bir sunucu ayarlamanız gerekmez. Hem sunucular hem de servis, bulut bilişime dayanır. Programın yanı sıra programın tüm servisleri ücretsizdir. Bunlardan ayrı olarak Raidcall programını diğer programlardan ayıran en önemli özelliklerden bir diğeri ise minimum gecikme süresine sahip olması ve en iyi ses kalitesine sahip sesli konuşma programıdır. Bu sayede yaptığınız sesli görüşmelerde hiçbir kesinti olmadan kaliteli bir şekilde iletişim kurabileceksiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Raidcall uygulaması tamamen ücretsizdir.

  2- En iyi ses aktarım kalitesine sahip sesli iletişim uygulamasıdır.

  3- Yaptığınız sesli görüşmelerin sınırsız olarak kaydını tutabilme özelliği.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Program üzerinde Türkçe dil desteği bulunmamaktadır.

  2- Raidcall, arkadaşlarınız ile yaptığınız özel yazılı görüşmelerin çok eskiye dönük kayıtlarını tutamıyor. Sadece yakın zamanda yaptığınız görüşmelerin kayıtlarına erişebiliyorsunuz.

  RaidCall, bir sunucu oluşturma veya barındırma veya bir tanesi için ödeme yapma konusunda sıkıntı yaşamaktan kurtulmanızı sağlar. Başka bir deyişle, RaidCall'ı arkadaşlarınız ve ekibiniz ile birlikte hiçbir ücret ödemeden kullanabilirsiniz. Sosyal grup iletişimi için uyarlanmış özellikler sayesinde Raidcall, profesyonel çevrimiçi oyuncular için mükemmel bir programdır.

  Raidcall nasıl yüklenir?

  Raidcall kurulum dosyasını websitesi üzerinden indirip aşağıdaki adımları takip edin. Kurulum dosyasını indirmek için ok ile işaretlenen Download butonuna tıklayın.

  raid1.png

  Raidcall nasıl kurulur?

  Raidcall kurulum dosyasını bilgisayarınıza indirdikten sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Türkçe dil desteği bulunmadığı için English seçeneğini seçin ve OK tuşuna tıklayın.

  raid2.png

  Ardından programın kurulum yapılacağı alanı seçerek Next tuşuna tıklayın. Kurulum otomatik olarak başlayacaktır.

  raid3.png

  Kurulum bittikten sonra Finish butonuna tıklayın. Raidcall programı otomatik olarak başlayacaktır.

  raid4.png


  Raidcall kurulumu tamamlandıktan sonra karşınıza aşağıdaki ekran gelecektir. Raidcall’e yeni üyelik almak için Create a new Raidcall account butonuna tıklayın. Yeni Raidcall hesabı açmanız için sizi websitesine yönlendirecektir. Eğer bir Raidcall hesabına sahipseniz I already have a Raidcall account butonuna tıklamanız gerekmektedir.

  raid6.png

  Raidcall nasıl kullanılır?

  Raidcall programını bilgisayarınıza kurdunuz ve üyeliğinizi aldınız. Raidcall programını kullanmak için ilk olarak üye girişi yapın.

  raid7.png

  Raidcall hesabınıza giriş yaptıktan sonra ekibiniz için gruplar/kanallar oluşturabilir ve insanları davet edebileceğiniz bir alan sağlayabilirsiniz. Bu işlemi giriş sayfasının sağ üst kısmında bulunan Create My Group kısmından yapabilirsiniz. Üye olduğunuz gruplara ise hemen yanında bulunan My Groups butonuna tıklayarak hızlıca giriş yapabilirsiniz.

  raid8.png

  Kanalınıza şifre koyabilirsiniz. Kanalınıza kimlerin erişeceğine izin vermek istediğiniz konusunda sadece kanal üyelerinin girişine izin verebilir veya bir sohbet odası için kanalı herkese açık olarak açabilirsiniz. Grupları ve kanalları yönetebilir, ziyaretçileri filtreleyerek, konuşma odasından atarak ve kara listeye ekleyerek tekrar giriş yapmasını engelleyebilirsiniz.

  raid9.png
Facebook yorumları