Raider 1.0.2

Bir Instagram hesabındaki tüm içerikleri bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  39,6 MB
  Sürüm:
  1.0.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  AssetKid
  Raider, Instagram’da gizli olmayan herhangi bir hesapta paylaşılan fotoğrafları, videoları ve hikayeleri bilgisayarınıza indirmenizi sağlayan ücretsiz bir programdır. Raider programını kullanarak istediğiniz bir Instagram hesabının (gizli olmayan) tüm içeriklerini bilgisayarınıza indirebilirsiniz. Raider programını kullanarak bilgisayarınıza indireceğiniz içerikler yüksek kalitede kaydedilmektedir. Ayrıca Raider programının sahip olduğu tüm özelliklere hiçbir ücret ödemeden sınırsız olarak erişim sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Raider indirmek ücretsizdir.
  2. Raider programına birden fazla Instagram hesabı ekleyebilmeniz mümkündür.
  3. Raider programını kullanarak bilgisayarınıza indireceğiniz fotoğrafları, videoları ve hikayeleri farklı klasörlere indirilmesini sağlayarak büyük bir karışıklığın önüne geçebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Raider programını kullanabilmeniz için bilgisayarınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.
  2. Raider programı, içeriği gizli olan Instagram hesaplarına sadece giriş yaparak indirme işlemi yapmanıza olanak sunmaktadır.

  Raider Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Raider indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Raider indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Raider Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Raider kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Raider kurulum dosyasını çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerinden programı bilgisayarınızda kurmak istediğiniz alanı seçin ve “Kur” butonuna tıklayın.

   r1.PNG

  2. Bilgisayara Raider kurulumu tamamlandıktan sonra “Bitir” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   r2.PNG

  Raider Nasıl Kullanılır?

  1. Raider programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programı çalıştırabilirsiniz. Raider programını çalıştırdıktan sonra açılacak pencerenin sağ üst kısmında bulunan çark simgesine tıklayın. Çark simgesine tıkladıktan sonra içeriğini indirmek istediğiniz Instagram hesabınızı “Add New Account” yazısına tıklayarak Raider programına ekleyin. İçeriklerini indirmek istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adı ve şifresi ile giriş yapmanız zorunludur.

   r3.gif

  2. Instagram hesabınızı Raider programına ekledikten sonra programın ana ekranında bulunan “Enter username” bölümüne içeriklerini indirmek istediğiniz Instagram hesabının kullanıcı adını girin. Kullanıcı adını girdikten sonra indirmek istediğiniz içerik türünü seçin ve indirilecek içerik sayısını girin. Tüm bu işlemleri tamamladıktan sonra “Start” butonuna tıklayın. İstediğiniz içeriklerin indirme işlemi tamamlandıktan sonra ekranda belirecek “Close Summary” yazısına tıklayın.

   [​IMG]
  3. Raider programına eklediğiniz hedef klasöre giriş yaparak bilgisayarınıza indirdiğiniz tüm içerikleri kontrol edebilirsiniz.

   r5.PNG
Facebook yorumları