Raindrop.io (Android) 3.6.9

Android cihazlarınızdan görüntülediğiniz web sayfalarını kaydetmenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  7,3 MB
  Sürüm:
  3.6.9
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Raindrop.io
  Raindrop.io, Android cihazlarınızdan ziyaret ettiğiniz web sitelerini kaydetmenizi, çeşitli notlar almanızı, dosyalar kaydetmenizi ve daha sonra görüntülemenizi sağlayan bir yer imi yöneticisidir. İnternette gördüğünüz içerikleri daha sonra görüntülemek istediğinizde Raindrop.io uygulamasına kaydedebilirsiniz. Raindrop.io uygulamasının yardımıyla görüntülediğiniz makaleleri, videoları ve tüm web sayfalarını toplayabilir ve anlamlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz. Kullanıcılar her bir kategoriye ve her bir girişe benzersiz bir görünüm kazandırarak daha sonraki bir tarihte bulmayı kolaylaştırabilir. Raindrop.io kullanıcıları aynı koleksiyondaki diğer kişilerle paylaşabilir ve ortak çalışma yapabilir veya herkesin erişebilmesi için herkese açık hale getirebilir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Raindrop.io uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Raindrop.io uygulamasındaki içerikleri kendi isteğinize göre kategorilere ayırabilir ve daha hızlı bir erişim imkanına sahip olabilirsiniz.
  3. Raindrop.io uygulamasında oluşturduğunuz yer işaretlerini diğer kullanıcılar ile paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Raindrop.io uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Raindrop.io Nasıl İndirilir?

  Raindrop.io uygulamasını cihazınıza indirmek için sayfanın yukarısında bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından açılan Play Store içerisindeki Yükle butonuna tıklayarak uygulamayı indirebilirsiniz.


  Raindrop.io Nasıl Kurulur?

  Raindrop.io uygulamasının kullanabilmeniz için uygulamanın cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandığında hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Raindrop.io Nasıl Kullanılır?

  1. Raindrop.io uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı cihazınızda başlatın. Raindrop.io uygulamasını başlattığınızda açılan arayüz içerisinde örnek olarak kaydedilmiş bağlantıları görüntüleyebilirsiniz. Bu bağlantıları daha sonra okunacaklar listesine dahil edebilirsiniz.

   r1.png

  2. Raindrop.io uygulamasına kaydettiğiniz tüm içerikleri kendi isteğinize göre düzenleyebilir ve kategorilere ayırabilirsiniz. Bu özellik sizin kaydettiğiniz içeriklerin düzenli kalmasını ve daha hızlı erişim sağlamanıza yardımcı olur.

   r2.png

  3. Raindrop.io uygulamasına eklediğiniz içeriklere etiket ekleyerek arama bölümünden daha kolay bir erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca uygulamanın arama bölümünü kullanarak içerikleri daha hızlı listeleyebilirsiniz.

   r3.png

  4. Raindrop.io uygulamasına kaydettiğiniz sayfaların içeriğinde yer alan resimleri, etiketleri, bağlantıları ve yazıları sayfayı ziyaret etmeden hızlı bir şekilde Raindrop.io uygulamasının ana ekranı içerisinden görüntüleyebilirsiniz.

   r4.png
Facebook yorumları