Ransomware Defender 4.2.3

Bilgisayarınızı zararlı yazılımlardan korumanıza yardımcı olan bir antivirüs programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  8,6 MB
  Sürüm:
  4.2.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Shieldapps
  Ransomware Defender, bilgisayarınızı dış tehditlerden koruyan basit ama etkili özelliklere sahip bir antivirüs programıdır. Ransomware Defender, zararlı içeriğe sahip olan yazılımların PC'ye sızmasını önlemek için yapılmış gerçek zamanlı bir motora, virüslü dosyaları bulmak ve kaldırmak için üç tarama moduna, karantina yöneticisine ve deneyimli kullanıcılar için gelişmiş tarama yapılandırma ayarlarına sahiptir. Ransomware Defender, bilgisayarı hızlı modda tarayabilir, bu da yalnızca ortak gizleme noktalarında fidye yazılımlarını aradığı anlamına gelir. Derin tarama sabit sürücünüzdeki tüm yerleri dikkate alırken, özel tarama modu şüpheli dosyalara sahip tam klasörleri belirtmenizi gerektirir.

  Programın Artı Yönleri
  1. Ransomware Defender programını indirmek ücretsizdir.
  2. Ransomware Defender programı, tarama ve temizleme işlemini aynı anda gerçekleştirmektedir.
  3. Ransomware Defender programı içerisinde bulunan araçları kullanarak bilgisayarınızın performansını ve depolama alanını da artırabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Ransomware Defender programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Ransomware Defender Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Ransomware Defender indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. PC’ye Ransomware Defender indirme işlemi butona tıklamanızın ardından otomatik olarak başlatılacaktır.


  Ransomware Defender Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Ransomware Defender kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdığınızda açılacak pencere içerisindeki “Install” butonuna tıklayarak PC’ye Ransomware Defender kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   r1.PNG

  Ransomware Defender Nasıl Kullanılır?

  1. Ransomware Defender kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Ransomware Defender programına giriş yaptığınızda açılacak arayüz içerisinde bulunan Quick Scan (Hızlı Tarama), Deep Scan (Derin Tarama) ve Custom Scan (Özel Tarama) tarama işlemlerinden kullanmak istediğiniz seçin ve ardından “Scan” butonuna tıklayın. Eğer belirli bir alanı taramak istiyorsanız Custom Scan, hızlı bir tarama istiyorsanız Quick Scan veya çok detaylı bir tarama yapmak istiyorsanız Deep Scan özelliğini kullanabilirsiniz.

   r2.PNG

  2. Ransomware Defender programında gerçekleştireceğiniz tarama işlemi sonucunda bulunan zararlı içeriğe sahip olan dosyalar, klasörler ve yazılımlar da otomatik olarak temizlenecektir. Tarama ve temizleme işleminin tamamlanma süresi dosya boyutlarına göre değişiklik gösterebilir. Temizlik işlemi tamamlandığında Ransomware Defender programının ana penceresi üzerinden gerçekleştirilen tüm işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

   r3.PNG

  3. Ransomware Defender programının “Manage” bölümüne giriş yaparak programın sahip olduğu özellikleri tek bir pencere üzerinden kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   r4.PNG

  4. Ransomware Defender programının “Manage” bölümündeki “History” özelliğini kullanarak program içerisinde gerçekleştirilen tüm işlemleri buradan listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz.

   r5.PNG

  5. Ransomware Defender programının “Tools” sekmesinden çeşitli bilgisayar araçlarını kullanabilirsiniz.

   r6.PNG
Facebook yorumları