RAR Uygulaması indir (Android) 5.60

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz RAR uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  4,5 MB
  Sürüm:
  5.60
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  RARLAB
  RAR Uygulaması, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz RAR uzantılı dosyaları açmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. RAR dosyaları büyük boyuta sahip olan dosyaları sıkıştırarak daha uygun bir boyuta getirilmesini sağlayan bir arşivleme türüdür. Bilgisayarlarda bulunan WinRAR uygulamasının neredeyse aynısı olan Android RAR uygulamasını ücretsiz indirerek RAR uzantılı arşivlenmiş dosyaların içeriğini görüntüleyebilirsiniz. RAR uygulamasının Android cihazlarınızda mutlaka bulunması gerektiğini söyleyebiliriz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- RAR Uygulaması indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Android cihazlarınıza indireceğiniz RAR dosyalarını hızlı ve kolay bir şekilde organize edebilirsiniz.
  3- RAR uygulaması ile RAR uzantısına sahip klasörler dışında cihazınızda bulunan tüm dosyaları yönetebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- RAR Uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.

  2- Uygulama çok sık güncelleme almamaktadır. Uygulamaya çok fazla yeni özellik gelmiyor.

  RAR Uygulaması nasıl yüklenir?

  RAR Uygulaması indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinde açılacak olan Google Play Store üzerinden RAR Uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  RAR Uygulaması nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz RAR Uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanacaktır. RAR Uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir. İndirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  RAR Uygulaması nasıl kullanılır?

  RAR Uygulaması uygulamasının cihazınıza kurulumu tamamlanmasından sonra uygulamaya giriş yapın. Uygulamaya giriş yaptığınızda ana ekran üzerinde cihazınıza bulunan RAR dosyalarını görüntüleyebilirsiniz. Ana ekran üzerinde yer alan düğmeler üzerinden RAR dosyası oluşturma, RAR dosyasını dışa aktarma gibi işlemleri de hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  rar1.PNG

  RAR dosyası oluşturmak için ana ekran üzerinde üzerinde + simgesi yer alan butona dokunun. RAR ve ZIP uzantılı dosyaları hızlı bir şekilde oluşturabilirsiniz. BROWSE.. butonuna dokunarak cihazınız üzerindeki dosyalar ile RAR dosyasını oluşturabilirsiniz. SET PASSWORD… butonuna dokunarak oluşturduğunuz RAR dosyalarını şifreleyebilirsiniz.

  rar2.PNG

  RAR dosyası oluştururken Advanced kısmına giriş yaparak cihazınız üzerinden profesyonel bir şekilde RAR dosyalarını oluşturabilirsiniz.

  rar3.PNG

  RAR dosyasını oluşturduktan sonra kaydedileceği alanı da seçebilirsiniz.

  rar4.PNG

  RAR dosyası oluşturulurken gerçekleşen işlemleri adım adım takip edebilirsiniz.

  rar5.PNG

  Uygulamanın ana ekranında yer alan dosyaların üzerine tıklayarak hızlı bir şekilde RAR dosyaları üzerinde işlem yapabilirsiniz.
  rar6.PNG

  Sol olarak cihazınızda RAR uygulaması açık bir şekilde ekranı sağa doğru kaydırarak son oluşturduğunuz veya son giriş yaptığınız RAR dosyalarını History bölümüne giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz.
  rar7.PNG
Facebook yorumları