Razer Game Booster indir 9.0

Bilgisayar oyunlarının daha rahat çalışmasını sağlayan oyun hızlandırıcı program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  128 MB
  Sürüm:
  9.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Razer Cortex
  Razer Game Bosster yazılımı bilgisayarın performansını optimize eder, böylece oyunları destekleyebilir, hatta çok fazla sistem kaynağı gerektirenleri bile destekleyebilir. Bunu yapmak için, oyun için gereksiz gördüğü tüm hizmetleri kapatır.Bu sayede sistemin maksimum performansını elde edebiliriz. RAM ve işlemci hızı, oyunların düzgün çalışması için gereken minimum gereksinimlerden bazıları. Bu yazılımın yardımıyla RAM'in temizlenmesi, böylece disk alanının daha iyi yönetilebilmesi mümkündür. RAM'e ek olarak, Razer Game Booster ayrıca işlemci performansını artırır. Böylece, oynatma sırasında sistem çökmeden oynatma işlemine devam edilebilir. Birisi, bir önceki konfigürasyonları bulmak isterse ne yapacağını merak eder. Önceki ayarlara dönmek için sadece bir tuşa tıklayın ve yazılım bunları hızlı bir şekilde geri yükleyecektir. Razer Game Booster bu işlemleri çok pratik bir şekilde yapar.

  Oyun endüstrisi daha çok ve daha iyi oyunları piyasaya sürmeye başladıkça, bilgisayarlar bu oyunları desteklese bile kullanıcılar oynanışta donma gibi problemlerle karşı karşıya kalabiliyor. Bu tür problemler karşısında Razor Game Booster kullanımı büyük bir fark yaratmaktadır.

  Razer Game Booster'ın yüklenme işlemi bazı oyunculara gereksiz gibi görünse de yazılımın sağladığı farklılık, bilgisayarı oyun için en iyi duruma getirmeye başlar. Nedir bu farklılık derseniz kısaca anlatalım.

  Uygulama, gereksiz hizmetler ve işlemleri kapatır, Windows Güncellemelerini oyun sırasında geçici olarak devre dışı bırakır veya panoyu temizleme gibi sisteme getirdiği değişikliklerin ayrıntılı bir listesini görüntüler. Bu değişikliklerden memnun kalmamanız halinde, bilgisayarı herhangi bir şekilde etkilemeksizin eski haline döndürebilirsiniz.

  Razer Game Booster uygulamasını indirmek için ilk olarak uygulamanın sitesine giriş yapıyoruz. Ekranda bulunan Download Now butonuna tıklıyoruz.

  game1.png

  Game Booster installer uygulamasını bilgisayarımıza indirdikten sonra çalıştırıyoruz. Karşımıza çıkan ekranda sağ altta bulunan INSTALL tuşuna tıkladıktan sonra kurulum otomatik olarak başlıyor.

  game2.png

  Kurulum tamamlandıktan sağ altta bulunan GET STARTED! Butonuna tıklıyoruz.

  game3.png

  Uygulama güncellemeleri ve haberleri size göndermek için giriş yapmanızı istiyor. Create Account yazısına tıklayarak sadece mail adresi ve şifre ile yeni bir üyelik oluşturabilirsiniz. Aşağıdaki görselde bulunan ekran karşımıza geldiği zaman üye girişi yapıyoruz.

  game4.png

  Üye girişi yaptıktan sonra uygulamayı kullanmaya hazırsınız. Karşınıza çıkan ekranın sağ üst kısmında bulunan BOOST NOW butonuna tıkladıktan sonra uygulamanız çalışmaya başlayacaktır.

  game5.png
Facebook yorumları