reaConverter 7.545

Bilgisayarınızdaki görsellerin dosya türünü dönüştürmenize yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  212 MB
  Sürüm:
  7.545
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ReaSoft
  reaConverter, bilgisayarınızdaki görüntüleri toplu olarak düzenlemenize ve PNG, JPG, TIF veya BMP gibi çok sayıda dosya türüne dönüştürmenize yardımcı olan programdır. reaConverter programını kullanarak bilgisayarınızdaki görüntüleri yeniden boyutlandırabilir, döndürebilir, ayna efekti uygulayabilir, kenarlıklar ve gölgeler ekleyebilir ve siyah beyaza dönüştürebilirsiniz. Ayrıca, resimleri önizleyebilir, yakınlaştırabilir ve uzaklaştırabilir, eylem setini kaydedebilir, bir zamanlayıcı çalıştırabilir, ReaConverter programını içerik menüsüne entegre edebilir, şeffaflık rengini ayarlayabilir, arayüz dilini değiştirebilir ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Kullanımı kolay olan bu program, orta ila yüksek miktarda sistem kaynağı üzerinde çalışır, anlık görüntüler içeren kapsamlı bir yardım dosyası içerir ve çok iyi bir yanıt süresine sahiptir.

  Programın Artı Yönleri

  1. reaConverter indirmek ücretsizdir.
  2. reaConverter programını kullanarak dönüştüreceğiniz görsellerin orijinal hali de korunur ve bu sayede dönüştüreceğiniz görsellerin orijinalini kaybetmezsiniz.
  3. reaConverter programını sadece görsel dönüştürmek için değil, görselleri düzenlemek için de kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. reaConverter programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  reaConverter Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara reaConverter indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından reaConverter programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.


  reaConverter Nasıl Kurulur?

  1. Programın kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz reaConverter kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde yer alan “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   r1.PNG

  2. PC’ye reaConverter kurulumunu gerçekleştirirken kurulum penceresi üzerindeki “Browse…” butonunu kullanarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı belirleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   r2.PNG

  3. Bilgisayara reaConverter kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   r3.PNG

  reaConverter Nasıl Kullanılır?

  1. reaConverter programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. reaConverter programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde yer alan “add files” butonuna tıklayarak dönüştürmek istediğiniz görselleri programa ekleyebilirsiniz.

   r4.PNG

  2. Dönüştürme işlemi uygulamak istediğiniz görselleri reaConverter programına ekledikten sonra programın alt kısmında yer alan “Convert to:” bölümündeki dosya türlerinden dilediğinizi seçin ve ardından “Start” butonuna tıklayarak dönüştürme işlemini başlatın.

   r5.PNG

  3. reaConverter programında gerçekleştireceğiniz dönüştürme işlemleri tamamlandıktan sonra karşınıza bir sonuç ekranı gelecektir. Bu sonuç ekranı üzerinden başarılı ve başarısız olan işlemleri görüntüleyebilirsiniz. Dönüştürülen görselleri görüntülemek için ise “Show converted files…” butonuna tıklayabilirsiniz.

   r6.PNG

  4. reaConverter programının “Edit images” özelliğini kullanarak bilgisayarınızdaki görsellere düzenleme işlemi uygulayabilirsiniz.

   r7.PNG

  5. reaConverter programının “Saving options” bölümüne giriş yaparak dönüştürdüğünüz ve düzenlediğiniz görsellerin kaydedileceği konumu belirleyebilirsiniz.

   r8.PNG
Facebook yorumları