RealPlayer indir 7.9

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz medya oynatma programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1 MB
  Sürüm:
  7.9
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Real
  RealPlayer, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz video oynatma programıdır. RealPlayer programı üzerinden bilgisayarınızda yer alan videoları kalitesinde hiçbir düşüklük yaşamadan hızlı bir şekilde oynatabilirsiniz. RealPlayer programı piyasaya ilk olarak video oynatma programı olarak çıkmış olmasına rağmen RealPlayer programı üzerinden müzik, resim ve ses gibi dosya formatlarına sahip olan dosyaları da kolaylıkla açabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- RealPlayer programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  RealPlayer programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Bu yüzden programı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- RealPlayer programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için RealPlayer Pro sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  2- RealPlayer programının üzerinde kendine özel reklamlar yer almaktadır.

  RealPlayer indirme nasıl yapılır?

  Bilgisayarınıza RealPlayer indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. RealPlayer indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  RealPlayer kurulumu nasıl yapılır?

  RealPlayer kurulum indirme işlemi tamamlandığında kurulum dosyasını çalıştırın. Kuruluma başlamak için karşınıza gelecek pencere üzerinden Next butonuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz. RealPlayer kurulumuna başladığınız zaman otomatik olarak Servis ve Kullanım sözleşmesini de onaylamış olursunuz.

  r1.png

  RealPlayer programının bilgisayarınıza kurulum süresi performansına göre değişmektedir. RealPlayer kurulumu tamamlanana kadar kurulum ekranından çıkış yapmayın.

  r2.png

  RealPlayer kurulumu tamamlandıktan sonra Start RealPlayer butonuna tıklayarak programı başlatabilirsiniz. Programın başlatılmasının ardından hızlı bir şekilde kullanıma başlayabilirsiniz.

  r3.png

  RealPlayer nasıl kullanılır?

  RealPlayer programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra programı çalıştırın. RealPlayer programı ilk olarak bilgisayarınız üzerinde bulunan dosyaların senkronize edilmesini isteyecektir. Senkronize etmek istediğiniz dosyaların yan kısmında bulunan düğmeleri ON seçeneğine getirin ve Get Started butonuna tıklayarak RealPlayer programını çalıştırın.

  r4.png

  Senkronize işlemi bilgisayarınız üzerinde yer alan medya dosyalarının sayısına ve boyutuna göre değişiklik gösterebilir. Senkronize işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınız üzerinde yer alan medya dosyalarını RealPlayer programı üzerinden görüntüleyebilirsiniz. Görüntülemek istediğiniz medya dosyasının üzerine fare ile çift tıklayarak RealPlayer programı üzerinden görüntüleyebilirsiniz.

  r5.png

  RealPlayer programı üzerinden görüntülemiş olduğunuz herhangi bir medya dosyasını alt kısımda yer alan menü üzerinden yönetebilirsiniz. Ayrıca RealPlayer programı üzerinden direkt olarak karşıya yükleme işlemini de gerçekleştirebilirsiniz.

  r6.png
Facebook yorumları