Reason Antivirüs 1.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz güçlü bir antivirüs programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  599 KB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Reason Software
  Reason Antivirus, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlara karşı korumanıza, gereksiz uygulamaları kaldırmanıza ve istenmeyen programların yüklenmesini önlemenize yardımcı olan bir programdır. Reason Antivirus, bilgisayarınızda kötü amaçlı yazılım içerme olasılığı yüksek olan alanları arayarak hızlı bir tarama yapabilir. Bunlara aktif süreçler ve başlangıç programları dahildir. Tam tarama yaparken, uygulama aynı zamanda sistem belleğini ve disklerde depolanan dosyaların çoğunu da arar. Belirli dosyaların virüslü olmadığından emin olmak istiyorsanız hangi klasörlerin dahil edileceğini seçebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Reason Antivirus indirmek ücretsizdir.
  2. Reason Antivirus programındaki gerçek zamanlı koruma özelliği sayesinde bilgisayarınızı sürekli güvende tutabilirsiniz.
  3. Reason Antivirus programını kullanarak bilgisayarınızı dışarıdan gelecek tüm tehditlere karşı koruyabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Reason Antivirus programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Reason Antivirus Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Reason Antivirus indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Reason Antivirus indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Reason Antivirus Nasıl Kurulur?

  1. Reason Antivirus kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Reason Antivirus kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra aktif hale gelecek pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   r1.PNG

  2. Bilgisayara Reason Antivirus kurulum işleminin tamamlanması biraz zaman alabilir. Kurulum işlemi tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmayın. Reason Antivirus kurulumu tamamlandıktan sonra, program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   r2.PNG

  Reason Antivirus Nasıl Kullanılır?

  1. Reason Antivirus programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Reason Antivirus programını bilgisayarınızda çalıştırdığınızda karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan “Quick Scan” yazısına tıklayarak hızlı bir şekilde tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   r3.PNG

  2. Reason Antivirus programında gerçekleştireceğiniz tarama işlemleri diğer antivirüs programlarına göre biraz uzun sürmektedir. Tarama işleminin tamamlanmasının ardından bulunan tehditleri bilgisayarınızdan kaldırmak için “Remove All” butonuna tıklayın.

   r4.PNG

  3. Reason Antivirus programının “Privacy” bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızda Kamera Koruması, Mikrofon Koruması, Fidye Virüsü Koruması vb. gibi özellikleri de aktif edebilirsiniz.

   r5.PNG

  4. Reason Antivirus programının “Settings” bölümü üzerinden gerçek zamanlı virüs korumasını aktif edebilir ve programın bilgisayarınızı sürekli olarak korumasını sağlayabilirsiniz.

   r6.PNG
Facebook yorumları