Recent Notification 3.2.2

Android cihazlarınıza gelen tüm bildirimleri yönetmenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  4,3 MB
  Sürüm:
  3.2.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  LibApps
  Recent Notification, Android cihazlarınıza gelen tüm bildirimleri yönetmenizi sağlayan ücretsiz bir uygulamadır. Recent Notification uygulamasını kullanarak Android cihazlarınıza gelen tüm bildirimleri kategorilendirilmiş olarak güvenli bir şekilde saklayabilirsiniz. Özellikle Instagram ve WhatsApp uygulamalarından gelen mesajlar karşı taraftaki kullanıcı tarafından silindiği zaman Recent Notification uygulaması üzerinden silinen mesajın içeriğini kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz. Ayrıca Android cihazınıza gelen görüntülenmesini istemediğiniz herhangi bir uygulama bildirimini de Recent Notification uygulaması sayesinde gizleyerek sadece kendiniz görüntüleyebilecek duruma getirebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Recent Notification uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Recent Notification uygulamasına kaydedilen bildirimler bir başkası tarafından asla okunmaz.
  3. Recent Notification uygulamasını kullanabilmeniz için cihazınızda herhangi bir internet erişiminin bulunmasına gerek yoktur.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Recent Notification uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamanın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Recent Notification Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Recent Notification indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Recent Notification uygulamasını Play Store üzerinden ücretsiz olarak Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Recent Notification Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden Android cihazınıza indireceğiniz Recent Notification uygulamasınıherhangi bir kurulum işlemine gerek duymadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Uygulamayı kullanmak için cihazınız üzerinden giriş yapmanız yeterlidir.


  Recent Notification Nasıl Kullanılır?

  1. Recent Notificationn uygulamasının cihazınıza indirme işleminin tamamlanmasının ardından uygulamaya giriş yapın. Cihazınıza gelen bildirimleri kayıt altına alabilmesi için Recent Notification uygulamasına gerekli izinleri verin. Uygulamaya gerekli izinleri verdikten sonra cihazınıza gelecek her türlü bildirim kayıt altına alınmaya başlayacaktır.

   r1.png

  2. Bildirimlerin tutulduğu ekranda içeriğini görüntülemek istediğiniz herhangi bir bildirime dokunduktan sonra o uygulamaya gelen tüm bildirimleri listelenmiş bir şekilde görüntüleyebilirsiniz. Listelenmiş bildirimlerden herhangi birine tıkladığınızda gelen bildirimi tüm ayrıntılarıyla görüntülemeniz mümkün.

   r2.png

  3. Recent Notification uygulamasının Ayarlar bölümüne giriş yaparak bildirim gizliliği, bildirim depolama özelliğini ve daha birçok işlemi yönetebilirsiniz.

   r3.png

  4. Recent Notification uygulamasını Android cihazınıza yükledikten sonra cihazınızın ana ekranında oluşturulacak widget’ı kullanarak geçmiş bildirimlerinizi kolay bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

   r4.png
Facebook yorumları