RecMaster 1.0.11.97

Bilgisayarınızda ekran videosu kaydetmenize yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  48,9 MB
  Sürüm:
  1.0.11.97
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Suzhou Aunbox Software
  RecMaster, bilgisayarınızın ekranında gerçekleşen oyun, çalışma veya diğer tüm etkinliklerinizi video dosyası olarak kayıt altına almanıza sağlayan programdır. RecMaster programının beş farklı kayıt modu bulunmaktadır. Bu modlar: Oyun Kaydı, Tam Ekran Kayıt, Seçili Alan Kaydı, Web Kamerası Kaydı ve Sadece Ses Kaydıdır. İlk üç moddan birini seçtiğinizde, yukarıda belirtilen modların üstünde size çok daha fazla seçenek sunulur. Örneğin, video kayıtlarınız için özel monitörü, varsayılan video formatını (MP4, AVI ve FLV), kaliteyi (Yüksek, Standart ve Orijinal) ve Kare hızını (20 ila 60 fps) seçebilirsiniz. Son iki mod ise en basit olanlarıdır, çünkü sadece ilkinde video formatını ve ikincisi için ses formatını seçmenin yanı sıra sistem sesinin ve mikrofonun açılmasını veya kapatılmasını da seçebilirsiniz. RecMaster programının “Ayarlar” bölümünden daha fazla özelliği kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. RecMaster programını indirmek ücretsizdir.
  2. RecMaster programını kullanarak bilgisayarınızda kaydedeceğiniz video ve ses içerikleri yüksek kaliteli olarak kaydedilir. Dilerseniz içeriklerinize ince ayar da yapabilirsiniz.
  3. RecMaster programını kullanarak herhangi bir video veya ses kaydı gerçekleştirirken bilgisayarınızın özellikleri düşük olsa bile herhangi bir donma veya başka bir hata ile karşılaşmazsınız.
  4. RecMaster programı, diğer kayıt programlarına göre daha fazla ve donanımlıdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. RecMaster programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını almanız gerekmektedir.

  RecMaster Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza RecMaster indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. RecMaster kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  RecMaster Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza RecMaster kurulumunu gerçekleştirmek için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Açılacak olan kurulum penceresi üzerindeki “Install Now” butonuna tıklayarak PC’ye RecMaster kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

   r1.PNG

  2. RecMaster programının kurulumu tamamlandıktan sonra “Record Now” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Bu butona tıkladıktan sonra program bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   r2.PNG

  RecMaster Nasıl Kullanılır?

  1. RecMaster kurulumu tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. RecMaster programını bilgisayarınızda çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki beş farklı kayıt modundan dilediğinizi seçerek kayıt işlemine başlayabilirsiniz.

   r3.PNG

  2. RecMaster programının ilk ve en etkili özelliği olan “Game Mode” özelliğini kullanarak bilgisayarınızda oynadığınız oyunların ekran videosunu kaydedebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirirken bilgisayarınızın oyun performansında herhangi bir düşüklük yaşamazsınız.

   r4.PNG

  3. RecMaster programındaki “Full Screen” özelliği ise bilgisayarınızın ekranını tamamen video kaydına almanızı sağlar. Bu özellik, bilgisayarınızın başlat çubuğu da dahil olmak üzere tüm ekranı kapsar.

   r5.PNG

  4. Bilgisayarınızda tam ekran kayıt işlemi dışında “Custom Area” özelliğini kullanarak sadece istediğiniz bir alanı video kaydına alabilirsiniz. Bu işlem için istediğiniz herhangi bir alanı seçebilirsiniz.

   r6.PNG

  5. Programdaki “Webcam” özelliğini kullanarak bilgisayarınızın kamerasından kayıt alabilirsiniz.

   r7.PNG

  6. RecMaster programının video kayıt özelliği dışında sadece ses kaydı yapabileceğiniz “Audio Only” özelliği sayesinde bilgisayarınızda çalınan sesleri yüksek kaliteli olarak kayıt altına alabilirsiniz.

   r8.PNG

  7. Herhangi bir kayıt işlemini başlattıktan sonra aşağıdaki görselde işaretlenmiş olan butonları kullanarak video kayıt işlemini duraklatabilir veya sonlandırabilirsiniz.

   r9.PNG

  8. RecMaster programında kaydedeceğiniz tüm içerikleri programın “Recording list” bölümünde listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu liste üzerindeki butonları kullanarak istediğiniz içeriğe farklı işlemler uygulayabilirsiniz.

   r10.PNG
Facebook yorumları