Recordify 2019.4.01

Bilgisayarınızda çalınan sesleri yüksek kaliteli olarak kaydetmenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  36,2 MB
  Sürüm:
  2019.4.01
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Abelssoft
  Recordify, bilgisayarınızda çalan sesleri kayıt altına alabileceğiniz bir programdır. Yazılım çözümü, gelişmiş bilgisayar becerileri olmayan kullanıcılar için bile erişilebilir olmasını sağlayan basit bir arayüzle birlikte gelir. Bu uygulamanın işlevlerinden en iyi şekilde yararlanmak için, öncelikle gereksinimlerinize uygun bağlantı yöntemini seçmeniz gerekir. Kayıt işleminin başlatılması ve durdurulması, sadece özel düğmeye basarak kolayca elde edilebilir. Yakalanan tüm parçalar, daha sonra size tüm dosyaların depolandığı klasörü açma olanağı sunduğu için uygulamanın kullanıcı arayüzünden keşfedilebilir. Tercihlerinize bağlı olarak, kaydedilen parçaları MP3 veya FLAC dosyaları olarak kaydedebilir, sonra kalite ayarlarını istediğiniz gibi yapılandırabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Recordify indirmek ücretsizdir.
  2. Recordify programını kullanarak kaydedeceğiniz sesler, yüksek kaliteli olarak kaydedilmektedir.
  3. Recordify programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Sadece birkaç buton tıklaması ile programı kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Recordify programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Recordify Nasıl İndirilir?

  PC’ye Recordify indirmek için yukarıda yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladığınızda otomatik olarak bilgisayara Recordify indirme işlemi başlatılacaktır.


  Recordify Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayara Recordify kurulumu için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuzu kurulum dosyasını çalıştırın. Çalıştırdığınız dosya tarafından otomatik olarak aktif hale getirilecek olan pencere üzerindeki “Browse…” butonuna tıklayarak Recordify programının bilgisayarınızda kurulacağı bölümü seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   r1.PNG

  2. Recordify programının bilgisayarınıza kurulacağı bölümü belirledikten sonra pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak kurulum işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

   r2.PNG

  3. PC’ye Recordify kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonunu kullanarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   r3.PNG
  Recordify Nasıl Kullanılır?
  1. Recordify programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayol aracılığıyla programı çalıştırın. Recordify programını çalıştırdığınızda karşınıza gelecek arayüz üzerindeki listeyi kullanarak seslerin kaydedileceği kaynağı seçin. (Örnek: Spotify, Google Play Music, Amazon Music veya Hoparlör.)

   r4.PNG

  2. Kayıt altına alınacak seslerin kaynağını seçtikten sonra yönlendirileceğiniz alan üzerindeki “Start Recording” butonuna tıklayarak kayıt işlemini başlatabilirsiniz.

   r5.PNG

  3. Kayıt işlemini tamamlamak istediğinizde Recordify programının ana ekranı üzerindeki “Stop recording” butonunu kullanabilirsiniz.

   r6.PNG

  4. Kayıt işlemi sonucunda elde edilen ses dosyalarına Recordify programının “My Music” bölümünden erişim sağlayabilirsiniz. Bu liste üzerinde yer alan herhangi bir ses dosyasına fareniz ile çift tıkladığınızda ses dosyasını çalmaya başlayabilirsiniz.

   r7.PNG
Facebook yorumları