Red Button 5.4

Bilgisayarınızda sistem düzeltmeleri yaparak performansını artırmanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  593 KB
  Sürüm:
  5.4
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Pothos
  Red Button, bilgisayarınızdaki gereksiz bileşenleri kaldırarak bilgisayarınızı optimize etmeye yardımcı olan programdır. Red Button, sistem geliştirmeleri, önemsiz dosya temizleme, sabit disk alanını boşaltmak, internet etkinliğinizi silmek, gizliliğinizi korumak, kayıt defterini optimize etmek, gizli Windows ayarlarını etkinleştirmek, bilgisayarınızın daha hızlı çalışmasını ve genel olarak güçlendirilmesini sağlamak için etkili özelliklere sahiptir. Temizleme işlemine başlamak için "Özellikler" e gitmeli ve çalıştırmak istediğiniz tüm işlemleri seçmelisiniz. Özellikler sekmelerle ayrılır ve seçim için onay kutuları vardır. Bir işlemi başlatmak için işlemi kontrol edin ve başlat düğmesine geri dönün. Örneğin, Google Chrome geçmişinizi silmek istiyorsanız Özellikler> Uygulamalar'a gidin ve başlığın yanındaki kutuyu işaretleyin. Bu işlemi gerçekleştirdikten sonra programın ana penceresi üzerindeki kırmızı butona tıklayarak seçtiğiniz etkinliklerin gerçekleştirilmesini sağlayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Red Button programını indirmek ücretsizdir.
  2. Red Button programını kullanarak bilgisayarınızın sistemini optimize edebilir ve bu sayede bilgisayarınızın performansını artırabilirsiniz.

  Red Button Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Red Button indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra PC’ye Red Button indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Red Button Nasıl Kurulur?

  1. Red Button kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Bilgisayara Red Button kurulumunu başlatmak için açılacak pencere üzerindeki “I Agree” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayın.

   r1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğini pencere üzerinden Red Button programının bilgisayarınızda kurulacağı bölümü seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirin.

   r2.PNG

  3. PC’ye Red Button kurulumu tamamlandıktan sonra “Close” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   r3.PNG

  Red Button Nasıl Kullanılır?

  1. Red Button programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Red Button programına giriş yaptıktan sonra açılan arayüz üzerindeki “Features” butonuna tıklayarak programda gerçekleştirilmesini istediğiniz işlemleri seçmeye başlayın.

   r4.PNG

  2. “Features” bölümünde yer alan sekmeleri kullanarak Red Button programının gerçekleştireceği işlemleri seçin.

   r5.PNG

  3. Red Button programında gerçekleştireceğiniz işlemleri “Features” penceresi üzerinden seçtikten sonra “OK” butonuna tıklayarak programı hazırlayın.

   r6.PNG

  4. Red Button programında gerçekleştirmek istediğiniz işlemleri seçtikten sonra programın ana penceresi üzerindeki kırmızı butona tıklayın.

   r7.PNG

  5. Kırmızı butona tıkladıktan sonra seçtiğiniz işlemler bilgisayarınıza uygulanmaya başlayacaktır. Bu işlem tamamlanana kadar pencereyi kapatmamaya özen gösterin.

   r8.PNG

  6. Red Button programında gerçekleştireceğiniz işlemler tamamlandıktan sonra aşağıdaki pencere karşınıza gelecektir. Bu pencere üzerindeki “OK” butonuna tıklayarak bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz.

   r9.PNG
Facebook yorumları