Reg Organizer 8.30

Bilgisayarınızın sistemini düzeltmeniz için çeşitli araçlara sahip olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  15,1 MB
  Sürüm:
  8.30
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ChemTable Software
  Reg Organizer, bilgisayarınızın kayıt defterini düzenlemek, temizlemek ve bakımını yapmak, sistemdeki hataları düzeltmek ve bilgisayar performansını iyileştirmek için tasarlanmış bir programdır. Reg Organizer uygulamasının bilgisayarınızdaki yüklü programları, yazılım kayıtlarını, başlangıç öğelerini, dosya uzantılarını, kabuk komutlarını, dosya türü ilişkilerini, paylaşılan kütüphaneleri, uygulama yollarını ve daha fazlasını kontrol etmesini istediğiniz şekilde belirleyebilirsiniz. Kayıt defteri optimizasyonu söz konusu olduğunda, Reg Organizer programını optimizasyon işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarı kapatması için ayarlayabilirsiniz. Bu işlem sırasında, diğer açık uygulamalarla çalışamaz veya görevi iptal edemezsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Reg Organizer indirmek ücretsizdir.
  2. Reg Organizer programını kullanarak bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları silebilir ve bu sayede bilgisayarınızın depolama alanını genişletebilirsiniz.
  3. Reg Organizer programını kullanarak bilgisayarınızın mevcut sistem durumunda iyileştirmeler yapabilir ve bilgisayarınızın performansını yükseltebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Reg Organizer programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Reg Organizer Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Reg Organizer indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından bilgisayarınıza Reg Organizer indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Reg Organizer Nasıl Kurulur?

  1. PC’ye Reg Organizer kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   r1.PNG

  2. Reg Organizer kurulum işleminin ikinci bölümünde ise “Browse…” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınızda kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu gerçekleştirebilirsiniz.

   r2.PNG

  3. Bilgisayara Reg Organizer kurulumu tamamlanmasının ardından “Finish” butonunu kullanarak kurulum penceresini kapatabilirsiniz.

   r3.PNG

  Reg Organizer Nasıl Kullanılır?

  1. Reg Organizer programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. Reg Organizer programını bilgisayarınızda çalıştırmanızın ardından açılacak pencere üzerinden bilgisayarınızda yolunda gitmeyen işleri görüntüleyebilirsiniz. Yolunda gitmeye işleri düzeltmek için ilk olarak “RUN THE SCAN” butonuna tıklayarak bir tarama işlemi başlatın.

   r4.PNG

  2. Tarama işleminin tamamlanmasının ardından bilgisayarınızın sisteminde problem halinde bulunan tüm dosyaları düzeltmek için “CLEAN UP” butonuna tıklayın. Bu butona tıklamanızın ardından hatalı dosyalar otomatik olarak düzeltilecektir.

   r5.PNG

  3. Reg Organizer programının en etkili işlevi olan Kayıt Defteri Düzeltme özelliğini ise “REGISTRY OPTIMIZATION” bölümüne giriş yaparak kullanabilirsiniz. Bu bölüme giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerindeki “Perform registry optimization” butonuna tıklayın.

   r6.PNG

  4. Bilgisayarınızdaki kayıt defteri hatalarının düzeltilmesinin ardından sonuç ekranı karşınıza gelecektir. Bu ekranı “Close” butonuna tıklayarak kapatabilir ve bilgisayarınızı daha yüksek performanslı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

   r7.PNG
Facebook yorumları