RegRun Security Suite indir 10

Bilgisayarınız üzerinde kullanabileceğiniz zararlı yazılım kaldırma programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  21,7MB
  Sürüm:
  10
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Greatis
  RegRun Security Suite, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz kötü amaçlı yazılım kaldırma programıdır. Farklı bir deyişle antivirüs programı da diyebiliriz. Ancak RegRun Security Suite programını diğer antivirüs programlarından farklı kılan bir özellik var. Çoğu antivirüs programının yakalayamadığı zararlı yazılımları RegRun Security Suite programı ile yakalayabilirsiniz. Bilgisayarınız üzerinde antivirüs konusunda program arayışı içerisindeyseniz kesinlikle bu programı kullanmanızı tavsiye ederiz.

  Programın Artı Yönleri

  1- RegRun Security Suite programını indirmek ücretsizdir.
  2- RegRun Security Suite
  sadece tarama işlemlerinde değil; aktif olarak da virüs koruması sağlamaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- RegRun Security Suite programı 30 günlük deneme süresi ile gelmektedir. Programı kullanmaya devam edebilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  RegRun Security Suite indirme nasıl yapılır?

  RegRun Security Suite indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. RegRun Security Suite indirme işlemi hızlı bir şekilde otomatik olarak başlatılacaktır.

  RegRun Security Suite kurulumu nasıl yapılır?

  RegRun Security Suite kurulum işlemi için bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek olan pencere üzerinden Next butonuna tıklayın.

  r1.png

  RegRun Security Suite programını bilgisayarınıza kurmak için lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  r2.png

  Daha sonrasında ise RegRun Security Suite programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

  r3.png

  Kurulum için gerekli olan adımları uyguladıktan sonra Install butonuna tıklayarak RegRun Security Suite kurulumunu başlatın.

  r4.png

  Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  r5.png

  RegRun Security Suite nasıl kullanılır?

  RegRun Security Suite programının kurulum işlemini tamamladıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Programı bilgisayarınızda ilk kez çalıştırdığınız zaman karşınıza gelecek pencere üzerinden View quick guide butonuna tıklayarak RegRun Security Suite programının nasıl kullanılacağı hakkında bilgiye ulaşabilirsiniz. Eğer programı çalıştırmak istiyorsanız Start RegRun butonuna tıklamanız yeterli olacaktır.

  r6.png

  RegRun Security Suite programına giriş yaptığınızda aşağıdaki ekran karşınıza gelecektir. Anti-Malware bölümünde bulunan Scan for Viruses… butonuna tıklayarak bilgisayarınız üzerinde virüs tarama işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

  r7.png

  Utilities menüsüne geçiş yaparak RegRun Security Suite programı üzerinde kullanabileceğiniz diğer araçları görüntüleyebilirsiniz. Bu araçların nasıl kullanılacağını öğrenmek için Quick Guide (Hızlı Rehber) kullanmanızı tavsiye ederiz.

  r8.png
Facebook yorumları