RememBear 1.4.0.2

Bilgisayarınızdan kullanabileceğiniz şifre yönetim programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  45,7 MB
  Sürüm:
  1.4.0.2
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  TunnelBear
  RememBear, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz Google Chrome web tarayıcısıyla sorunsuz bir şekilde bütünleşmeyi sağlayan pratik ve güvenli bir şifre yöneticisidir. RememBear programının sahip olduğu kullanışlı arayüz sayesinde giriş bilgilerinizi ve kredi kartı bilgilerinizi uygun bir şekilde yönetmenizi sağlar. Parolalarınızı ve diğer giriş ayrıntılarınızı güvenli bir şekilde saklar ve kaydedilen hesaplarınız için otomatik form doldurma işlemi de sunar. RememBear hesabınız akıllı telefonlar, tabletler ve diğer PC'ler ile bağlanabilir. Bunu yapmak için, hesabınızla ilişkilendirilmiş benzersiz yeni cihaz anahtarını girmeniz gerekir. RememBear programı, parola kasasında depolanan tüm öğeleri hesabınızın bağlı olduğu tüm cihazlar arasında otomatik olarak senkronize eder.

  Programın Artı Yönleri

  1. RememBear indirmek ücretsizdir.
  2. RememBear programını Android cihazlarınızda bulunan RememBear uygulaması ile eşitleyerek kayıtlı şifrelerinizi her an kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.
  3. RememBear çok kullanışlı bir ara yüze sahiptir. Program üzerinde bulunan tüm işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. RememBear programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  RememBear Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ücretsiz RememBear indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra RememBear kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  RememBear Nasıl Kurulur?

  1. RememBear kurulumu için Hemen indir butonuna tıklayarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “I Agree” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayabilir ve kuruluma devam edebilirsiniz.

   r1.PNG

  2. RememBear kullanım sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden programın bilgisayarınıza kurulacağı alanı seçebilir ve ardından “Install” butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

   r2.PNG

  3. PC’ye RememBear kurulumu tamamlandıktan sonra program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. RememBear programını kullanabilmeniz için üyeliğiniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. “Create an Account” butonuna tıklayarak yeni bir RememBear üyeliği alabilirsiniz.

   r3.PNG

  RememBear Nasıl Kullanılır?

  1. Kurulum işleminin tamamlanmasının ardından RememBear programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapabilirsiniz. RememBear programına giriş yaptıktan sonra programın ana ekranında da işaretli olarak gösterilen “Add New” butonuna tıklayarak yeni bir hesap ekleyebilirsiniz.

   r4.PNG

  2. “Add New” butonuna tıkladıktan sonra açılacak form üzerinde bulunan “Name” kısmına hızlı giriş yapmak istediğiniz web sitesinin adını girin. Hızlı giriş yapmak istediğiniz web sitesinin adını ekledikten sonra Kullanıcı Adı ve Şifre bölümünü doldurun. Tüm formu doldurma işlemini tamamladıktan sonra “Save” butonuna tıklayarak hızlı girişi kaydedebilirsiniz.

   r5.PNG

  3. Hızlı giriş yapmak istediğiniz web sitesini RememBear programına kaydettikten sonra oluşturulacak form üzerinde bulunan “Log In” butonuna tıklayarak seçtiğiniz web sitesine üyeliğiniz ile giriş sağlayabilirsiniz.

   r6.PNG
Facebook yorumları