Remini - photo enhancer (Android) 1.1.6

Android cihazlarınızdaki fotoğrafların ve videoların görüntü kalitesini yükseltebileceğiniz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  67 MB
  Sürüm:
  1.1.6
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Remini
  Remini - photo enhancer, Android cihazlarınızda bulunan düşük kaliteli fotoğrafların veya videoların kalitesini yükseltmenizi sağlayan bir uygulamadır. Son teknoloji yapay zeka üretme teknolojisinden tam olarak yararlanan Remini, günlük yaşamımıza profesyonel film üretimi düzeyinde görüntü geliştirme ve restorasyon teknolojilerini getiriyor. Remini, eski fotoğrafları ve düşük kaliteli fotoğrafları yüksek tanımlı hale getirebilir, eski fotoğraf makineleri veya cep telefonlarıyla çekilen fotoğrafları, güncel fotoğraf makineleri veya cep telefonlarıyla beğenecek şekilde geliştirebilir.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Remini - photo enhancer uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Remini - photo enhancer uygulamasıbulanık fotoğrafları netleştirmek için kullanılabilir.
  3. Remini - photo enhancer uygulaması üzerinde gerçekleştireceğiniz restorasyon işleminin Öncesi ve Sonrası halini anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Remini - photo enhancer uygulaması içerisinde reklam barındırmaktadır.
  2. Remini - photo enhancer uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Remini - photo enhancer Nasıl İndirilir?

  Remini - photo enhancer uygulamasını cihazınıza indirmek için sayfanın üst bölümünde yer alan “Hemen indir” butonuna tıklayın. “Hemen indir” butonuna tıkladığınızda yönlendirileceğiniz Play Store uygulaması içerisinde yer alan “Yükle” butonuna tıklayarak Android cihazınıza Remini - photo enhancer uygulamasını hızlı bir şekilde indirebilirsiniz.


  Remini - photo enhancer Nasıl Kurulur?

  Remini - photo enhancer uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı kullanmaya başlamak için cihazınızdan uygulamayı başlatmanız yeterli olacaktır.


  Remini - photo enhancer Nasıl Kullanılır?

  1. Remini - photo enhancer uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Remini - photo enhancer uygulamasına giriş yaptığınızda açılacak arayüz içerisinde bulunan “Enhance” seçeneğini kullanarak cihazınızdaki herhangi bir fotoğrafın kalitesini artırabilir, uygulamadaki “Video enhance” özelliği ise düşük kaliteli olan videoları restore etmenizi sağlar.

   r1.png

  2. Remini - photo enhancer uygulaması yapay zeka teknolojisinden faydalanarak her türlü fotoğrafın kalitesini yükseltmenize yardımcı olur.

   r2.jpg

  3. Remini - photo enhancer uygulamasının video restorasyon özelliğini kullanarak cihazınızda yer alan herhangi bir videonun mevcut kalitesini kolaylıkla yükseltebilirsiniz.

   r3.jpg
Facebook yorumları