Reports+ (Android) 0.657

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Instagram hesap yönetim uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  21 MB
  Sürüm:
  0.657
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  MobileX
  Reports+, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz Instagram yönetim uygulamasıdır. Reports+ uygulamasını kullanarak Instagram hesaplarınızın analiz işlemini kolay ve hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Reports+ uygulaması üzerinden Instagram’da kazandığınız takipçileri, kaybettiğiniz takipçileri ve sizi takip etmeyen kullanıcıları anlık olarak görüntüleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Reports+ uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Reports+ uygulaması üzerinden Instagram profilinizi ziyaret eden kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz.
  3. Reports+ uygulaması çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Uygulama üzerinden yapacağınız işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Reports+ uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamanın PRO sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Reports+ Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Reports+ indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Reports+ indirme işleminiPlay Store uygulaması üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.


  Reports+ Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Reports+ kurulumu için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulamanın indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamayı kullanmaya başlayabilirsiniz.


  Reports+ Nasıl Kullanılır?

  1. Reports+ uygulamasının cihazınıza indirme işlemini tamamlandıktan sonra uygulamayı hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz. Reports+ uygulamasına giriş yaptıktan sonra yönetmek istediğiniz Instagram hesabınız ile oturum açın. Instagram hesabınız ile oturum açmanızın ardından Reporst+ uygulamasının ana ekranından hesap istatistiklerinizi ve yönetim araçlarını hızlı bir şekilde görüntüleyebilirsiniz.

   r1.jpeg

  2. Reports+ uygulamasından “Kaybedilen Takipçiler” bölümüne giriş yaparak Instagram hesabınızı takipten çıkaran kullanıcıları görüntüleyebilirsiniz. Sizi takipten çıkaran kullanıcıları siz de sadece tek bir butona dokunarak takibi bırakabilirsiniz.

   r2.jpeg

  3. Instagram profilinizi ziyaret eden kullanıcıları “Profilimi Ziyaret Edenler” bölümüne giriş yaparak görüntüleyebilirsiniz. Bu işlemi gerçekleştirebilmeniz için Reports+ uygulamasının PRO sürümünü satın almanız gerekmektedir.

   r3.jpeg

  4. Instagram hesabınızda gerçekleşen yeni etkileşimleri Reports+ uygulamasının Android cihazınıza göndereceği bildirimler üzerinden kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

   r4.jpeg
Facebook yorumları