Resplash indir (Android) 1.2.2

Android cihazlarınıza yüksek kaliteli görseller indirebileceğiniz ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  4.8 MB
  Sürüm:
  1.2.2
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Brandon Lam
  Resplash, Android cihazlarınız üzerinden ücretsiz olarak binlerce stok fotoğrafına ulaşabileceğiniz bir uygulamadır. Uygulama üzerinden indireceğiniz fotoğrafları cihazınızın duvar kağıdı olarak kullanabileceğiniz gibi dilerseniz başka alanlarda da kullanabilirsiniz. Dilerseniz siz de bir üyelik alarak Resplash üzerinde çektiğiniz fotoğrafları paylaşabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Resplash uygulamasını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2-
  Uygulama üzerine bulunan fotoğrafların kalitesi gerçekten çok yüksek.
  3- Uygulama üzerinde hiçbir reklam veya satın alma işlemi bulunmuyor.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Uygulama, eski Android sürümüne sahip bazı cihazlar tarafından desteklenmiyor.

  Resplash nasıl yüklenir?

  Resplash uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen İndir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra açılacak olan Google Play Store üzerinden ekranda bulunan Yükle butonuna tıklayın. Uygulamanın cihazınıza indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Resplash nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirmesini tamamladığınız Resplash uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır. Uygulamayı kullanmak için ekstra bir kurulum yapmanıza gerek yoktur.

  Resplash nasıl kullanılır?

  Resplash uygulamasını Android cihazınıza kurulum işleminin tamamlanmasından sonra uygulamayı çalıştırın. Uygulamanın ana ekranı üzerinden ekranı aşağı doğru kaydırarak yeni eklenen fotoğraflara hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.
  re1.jpg


  Resplash uygulamasının üst kısmında bulunan menüsünde bulunan Collections bölümüne giriş yaparak gündemde popüler olan başlıklara yüklenmiş olan fotoğrafları görüntüleyebilirsiniz.
  re2.jpg


  Yukarıda bulunan arama çubuğuna tıklayarak dilediğiniz kelimeyi arayarak o kelimeye uygun görsellere ücretsiz olarak erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca bu görselleri incelemek ve indirmek de tamamen ücretsizdir.
  re3.jpg


  Arama kısmından giriş yaptığınız herhangi bir görselin üzerine tıkladığınız zaman o görselin detaylarını görüntüleyebilirsiniz. Görseli Resplash uygulaması üzerine yüklemiş olan kişinin de isminin üzerine tıklayarak profilini ziyaret edebilirsiniz. Dilerseniz görselin üzerinde bulunan kalp simgesine tıklayarak görseli beğenebilir ve daha sonra indirme işlemi yapabilirsiniz.
  re4.jpg

  Beğendiğiniz fotoğrafın sağ alt kısmında bulunan ok simgesine dokunarak görselin bilgilerine ulaşabilir, görseli cihazınız üzerine indirebilir ve Set as wallpaper yazısına tıklayarak beğendiğiniz görseli hızlı bir şekilde duvar kağıdınız olarak ayarlayabilirsiniz. Resplash uygulaması üzerinde bulunan görsellerin indirme işleminin ücretsiz olduğunu daha önce de belirtmiştik.
  re5.jpg
Facebook yorumları