Rise of Civilizations bilgisayara indir 1.0.16.24

Play Store üzerinde yer alan Rise of Civilizations oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  253 MB
  Sürüm:
  1.0.16.24
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Lilith Games
  Rise of Civilizations, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz strateji oyunudur. Rise of Civilizations bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Android cihazlarınızda oynanabilen Rise of Civilizations oyununu bilgisayarınızda ücretsiz olarak oynayabilirsiniz.
  Oyunun Artı Yönleri

  1. Rise of Civilizations bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Rise of Civilizations oyununu bilgisayarınızdan oynarak mobil cihazlarınızda karşılaştığınız internet bağlantısının yavaş olmasını engelleyebilir ve batarya problemi gibi sorunların önüne geçebilirsiniz.

  Oyunun Eksi Yönleri
  1. Rise of Civilizations oyununu bilgisayarınızdan oynayabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Rise of Civilizations Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Rise of Civilizations indirmek için yukarıda bulunan Hemen İndir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra LD Player indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Bilgisayarınıza LD Player programını kurarak Rise of Civilizations oyununu bilgisayarınıza indirebilirsiniz.


  Bilgisayara Rise of Civilizations Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player programının kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek kurulum penceresi üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak LD Player kurulum işlemini başlatabilirsiniz.

   ld1.png

  2. LD Player kurulumu için bilgisayarınıza ekstra dosya indirme işlemi yapılacaktır. Dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

   ld2.png

  3. LD Player programının kurulumu için gerekli olan dosyaların indirme işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Rise of Civilizations oyununu LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

   ld3.jpg
  Bilgisayarda Rise of Civilizations Nasıl Oynanır?
  1. Rise of Civilizations oyununu bilgisayarınızda oynamak için bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirdiğiniz LD Player programına giriş yapın. LD Player programı üzerinde yer alan Play Store uygulamasına giriş yaparak Rise of Civilizations oyununu bilgisayarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. LD Player programı üzerinden Play Store uygulamasını kullanabilmek için Gmail hesabınız ile oturum açmanız gerekmektedir. Eğer mevcut bir Gmail hesabınız bulunmuyorsa Create Account butonuna tıklayarak yeni bir Gmail hesabı açabilirsiniz.

   ld4.png

  2. Gmail hesabınız ile Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra yukarıda bulunan arama kısmına “Rise of Civilizations” yazarak Rise of Civilizations oyununa ulaşabilirsiniz.

   ld5.jpeg

  3. Bilgisayarınıza Rise of Civilizations oyununu indirmek için Yükle butonuna tıklayarak Rise of Civilizations oyununu LD Player programına indirebilirsiniz.

   ld6.jpeg

  4. LD Player programını kullanarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Rise of Civilizations oyununu bilgisayarınızda fare ve klavye aracılığı ile kolaylıkla oynayabilirsiniz.

   ld7.jpg
Facebook yorumları