Rise of Civilizations indir (Android) 1.0.16.24

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz strateji oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  52 MB
  Sürüm:
  1.0.16.24
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Lilith Games
  Rise of Civilizations, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz strateji oyunudur. Rise of Civilizations oyununda kendi köyünüzü oluşturarak savaşlara katılabilirsiniz. Arkadaşınıza yardım etmek için birlikler gönderebilir veya size saldıran kişinin köyüne sürpriz bir karşı saldırı başlatabilirsiniz. Tüm oyun içi eylemler, oyuncuların ve NPC karakterlerinin bulunduğu muazzam bir haritada gerçekleşiyor. İzole edilmiş tabanlar veya ayrı savaş ekranları yok. Mobil "sonsuz yakınlaştırma" özelliği daha önce hiç görülmemiş bir şekilde dünya görüşü ile bireysel şehirler veya barbar çıkışları arasında serbestçe geçiş yapmanızı sağlar. Harita özellikleri, nehirler ve dağlar gibi doğal engelleri ve komşu bölgelere giriş için yakalanması gereken stratejik geçişleri içerir.

  Oyunun Artı Yönleri

  1. Rise of Civilizations oyununu oynamak tamamen ücretsizdir.
  2. Rise of Civilizations oyununda bulunan ittifak sistemi sayesinde oyunu arkadaşlarınız ile birlikte oynayabilirsiniz.
  3. Rise of Civilizations oyununda bulunan etkinlikler ve savaşlar sayesinde sürekli oynanabilecek bir oyundur.

  Oyunun Eksi Yönleri

  1. Rise of Civilizations oyununu oynamak için cihazınız üzerinde aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Android cihazlara Rise of Civilizations Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza Rise of Civilizations uygulamasını indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınız otomatik olarak Play Store uygulamasına yönlendirilecektir. Rise of Civilizations indirme işlemini Play Store üzerinden ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.


  Android cihazlara Rise of Civilizations Nasıl Kurulur?

  Google Play Store üzerinden indirme işlemi tamamlanan Rise of Civilizations oyunu cihazınıza otomatik olarak kurulacaktır. Oyunu oynamak için oyunu cihazınız üzerinde başlatmanız yeterlidir.


  Android cihazlarda Rise of Civilizations Nasıl Oynanır?

  1. Uygulamanın cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra Rise of Civilizations oyununu oynamaya başlayabilirsiniz. Rise of Civilizations oyununa Android cihazınız üzerinden giriş yaptıktan sonra oyun üzerinde size verilecek olan yönlendirmeleri takip ederek oyunun nasıl oynanacağı hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Oyuna ilk giriş yaptığınızda kendi köyünüzü oluşturarak oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

   r1.jpeg

  2. Köyünüzü oluşturduktan sonra köyünüze kuracağınız kışla üzerinden barbar eğitebilirsiniz. Sahip olduğunuz barbarların seviyesini ve yeteneklerini savaşlardan elde edeceğiniz malzemeler ile yükseltebilirsiniz.

   r2.jpeg

  3. Rise of Civilizations oyununun sahip olduğu sonsuz harita sayesinde harita üzerindeki tüm savaşları ve etkinlikleri kolaylıkla görüntüleyebilirsiniz.

   r3.jpeg
Facebook yorumları