RKill indir 2.9.1.0

Bilgisayarınız üzerinde bulunan zararlı yazılımları durdurmanızı sağlayan ücretsiz program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,7 MB
  Sürüm:
  2.9.1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  BleepingComputer
  RKill, bilgisayarınızda bulunan zararlı yazılımları durdurmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. Rkill programını çalıştırarak bilgisayarınız üzerinde bulunan zararlı yazılımların tespit edilerek durdurulmasını sağlayabilirsiniz. Rkill programı sadece zararlı yazılımları durdurmanızı sağlar. Daha sağlıklı bir sonuç almak için Rkill programını kullandıktan sonra bir antivirüs programı ile bilgisayarınızı taramanızı öneririz.

  Programın Artı Yönleri

  1- RKill programını kullanmak tamamen ücretsizdir.
  2- Rkill
  programını herhangi bir kurulum işlemi yapmadan hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.
  3- Program sahip olduğu çok düşük boyut sayesinde diskiniz üzerinde neredeyse hiç alan kaplamaz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- RKill programı bir antivirüs programı değildir. Rkill programı tek başına kullanıldığı zaman kesin bir sonuç vermez. Rkill programının tamamiyle işe yaraması için ekstra bir antivirüs programı ile kullanılması gerekmektedir.
  2- Rkill programını sadece tek dilde kullanabiliyorsunuz. Dil ayarı için bir ayarlama özelliği bulunmamaktadır.

  RKill indirme nasıl yapılır?

  RKill indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. RKill indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  RKill kurulumu nasıl yapılır?

  RKill programını herhangi bir kurulum işlemi gerektirmeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Rkill indirme işlemi tamamlandığında bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Rkill programını çalıştırarak hızlı bir şekilde kullanmaya başlayabilirsiniz.

  RKill nasıl kullanılır?

  RKill programını herhangi bir kurulum işlemi gerçekleştirmeden çalıştırın. Rkill programını çalıştırdığınız zaman program otomatik olarak tarama işlemini gerçekleştirecektir. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra karşınıza CMD ekranı gelecektir. Bu ekran üzerinden durdurulmuş olan zararlı yazılımları görüntüleyebilirsiniz. Eğer bilgisayarınız üzerinde herhangi zararlı bir yazılım bulunmadıysa “No issues found.”yazısı ile karşılaşırsınız. Tarama işlemi tamamlandıktan sonra CMD ekranı otomatik olarak kapatılacaktır.

  r1.png

  Tarama işlemi tamamlandıktan sonra aşağıdaki tarama tamamlandı uyarısı karşınıza çıkacaktır. Tamam butonuna tıklayarak Rkill programını sonlandırabilirsiniz.

  r2.png

  Tamam butonuna tıkladıktan sonra Rkill raporu bir Not Defteri üzerinden size aktarılacaktır. Rkill programı herhangi bir yazılım ile karşılaştıysa antivirüs programı indirerek bilgisayarınıza detaylı bir tarama yapmanızı tavsiye ediyoruz. Aksi taktirde bilgisayarınızda bulunan zararlı yazılımlar kullandığınız programlara ve dosyalarınıza da zarar verebilir. Unutmayın: Rkill programı sadece zararlı yazılımları durdurmanızı sağlayan bir programdır. Zararlı yazılımları tamamen ortadan kaldırmanıza yaramaz.

  r3.png
Facebook yorumları