ROBLOX indir (Android) 2.361

Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynayabileceğiniz keyifli bir oyun

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  74 MB
  Sürüm:
  2.361
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Roblox Corporation
  ROBLOX, bilgisayarda oynanabilen ROBLOX oyununun Android cihazlarda da ücretsiz olarak oynayabileceğiniz bir türüdür. ROBLOX uygulamasını Android cihazlarınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz. ROBLOX oyununda nihai tema parkını oluşturabilir, profesyonel bir yarış arabası sürücüsü olarak yarışabilir, bir moda gösterisinde yıldız oynayabilir, bir süper kahraman olabilir ya da sadece bir rüya evi kurabilir ve arkadaşlarla takılabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- ROBLOX uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- ROBLOX
  oyunu sürekli olarak yeni güncellemeler almaktadır.
  3- Uygulama üzerinde bulunan farklı haritalarda binlerce aktif oyuncu ile sınırsız olarak oyun oynayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- ROBLOX uygulaması bazı eski Android sürümüne sahip cihazlar ile uyumlu değildir.

  ROBLOX indirme nasıl yapılır?

  ROBLOX indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden ROBLOX indirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  ROBLOX kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz ROBLOX kurulumu yapmak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Uygulama indirme işlemi tamamlandığında kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanacaktır.

  ROBLOX nasıl kullanılır?

  ROBLOX uygulamasını cihazınıza indirme işlemini tamamlayın ve çalıştırın. Uygulamaya giriş yaptığınızda karşınıza gelecek ilk ekran üzerinden ROBLOX uygulamasına üyeliğiniz ile giriş yapmanız gerekmektedir. Daha önce ROBLOX uygulamasına üyelik aldıysanız Login butonuna dokunarak giriş yapabilirsiniz. Henüz ROBLOX üyeliğiniz yoksa Sign Up butonuna dokunarak yeni bir üyelik alabilirsiniz.

  r1.jpg

  ROBLOX uygulamasına üyeliğiniz ile giriş yaptığınız zaman Games bölümüne giriş yaparak listede bulunan onlarca haritadan istediğiniz birinde oyun oynamaya başlayabilirsiniz. Listede bulunan haritalarda farklı özellikler yer almaktadır bu da oyunu sürekli olarak sıkılmadan oynamanızı sağlar.

  r2.jpg

  Games bölümünden herhangi bir haritaya giriş yapmadan önce o haritanın sahip olduğu oyun özelliklerini görüntüleyebilirsiniz. Dilediğiniz oyunu oynamak için Play butonuna dokunarak oyuna giriş yapabilirsiniz.

  r3.jpg

  Herhangi bir oyuna giriş yaparak oyun içerisinde bulunan yönlendirmeler sayesinde ROBLOX oyununun oynanışını hızlı bir şekilde kavrayabilirsiniz.

  r4.jpg

  ROBLOX uygulaması üzerinden Avatar bölümüne giriş yaparak oyun içerisinde kullandığınız karakterin görünüşünü değiştirebilirsiniz.

  r5.jpg

  Oyun içerisinde edindiğiniz arkadaşlarınız ile Chat bölümü üzerinden kolaylıkla iletişime geçebilirsiniz.

  r6.jpg
Facebook yorumları