RogueKiller indir 13.0.13.0

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz basit ve ücretsiz antivirüs programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  27,7 MB
  Sürüm:
  13.0.13.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Adlice Software
  RogueKiller, bilgisayarınızda aktif olarak çalışan programları tarama işlemi gerçekleştirerek bilgisayarınıza zararlı olan yazılım ve programları durdurmanızı sağlayan ücretsiz güvenlik programıdır. RogueKiller, bilgisayarınızda çalışan zararlı yazılımları ve programları kesin olarak durdurmanızı sağlayan bir programdır. RogueKiller, bilgisayarınızda bulunan herhangi bir zararlı yazılımın tespit edilerek durdurulmasını ve eğer varsa o programın internet ile bağlantısının kesilmesini sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1- RogueKiller programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- RogueKiller
  programı üzerinde yer alan aktif koruyucu sayesinde bilgisayarınızda var olan yazılımların dışında yeni yüklenecek olan yazılımların da tarama işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- RogueKiller programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  RogueKiller indirme nasıl yapılır?

  RogueKiller indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. RogueKiller kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  RogueKiller kurulumu nasıl yapılır?

  RogueKiller kurulum indirme işlemi tamamlandığında bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz RogueKiller kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum penceresinin ilk adımında Next tuşuna tıklayarak kurulumu başlatabilirsiniz.

  r1.png

  Kurulumun ilk adımını geçtikten sonra karşınıza çıkacak pencere üzerinden Install butonuna tıklayın.

  r2.png

  Kurulum başladıktan sonra program boyutu çok küçük olduğu için kurulum hızlı bir şekilde tamamlanacaktır. Kurulumu tamamlamak için Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. RogueKiller programı otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

  r3.png

  RogueKiller nasıl kullanılır?

  RogueKiller programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Program ilk açıldığı zaman kullanım koşullarını onaylamanız için size bir pencere sunacaktır. Bu pencere üzerinde yer alan Kabul butonuna tıkladıktan sonra RogueKiller programını kullanmaya başlayabilirsiniz.

  r4.png

  RogueKiller programının ana ekranında yer alan Dashboard kısmından bilgisayarınız üzerinde yapılmış olan tarama işleminin sonuçlarını görüntüleyebilirsiniz. Scan butonuna tıklayarak yeni bir tarama başlatabilirsiniz.

  r5.png

  RogueKiller programının sol kısmındaki menü üzerinde yer alan Scan bölümüne giriş yaparak farklı tarama seçeneklerinden istediğinizi kullanabilirsiniz. Standart Tarama, Hızlı Tarama ve Özel Tarama özelliklerinden istediğinizi kullanabilirsiniz. Hızlı Tarama işlemi Standart ve Özel Tarama işlemine göre daha kısa sürmektedir. Eğer vaktiniz kısıtlıysa Hızlı Tarama işlemini kullanabilirsiniz.

  r6.png

  History bölümüne giriş yaparak RogueKiller programının üzerinde gerçekleştirilmiş olan tüm işlemleri görüntüleyebilirsiniz.

  r7.png
Facebook yorumları