Rules of Survival bilgisayara indir 1.24

Android markette bulunan Rules of Survival oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  2 GB
  Sürüm:
  1.24
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  NetEase Games
  Rules of Survival bilgisayara indirerek Android cihazlarınızda ücretsiz olarak oynadığınız Rules of Survival oyununu bilgisayarınız üzerinde LD Player programını kullanarak daha büyük ekran çözünürlüğü ve klavye/fare desteği ile kolaylıkla oynayabilirsiniz.

  Not: Bu yazımızda Rules of Survival bilgisayara indirme yolu anlatılmıştır. Rules of Survival oyununu Android cihazlarınız üzerinde oynamak ve oyun hakkında daha fazla bilgiye ulaşmak istiyorsanız Rules of Survival Android indir linkine tıklayarak oyunu Android cihazınıza indirebilirsiniz.

  Oyunun Artı Yönleri

  1- Rules of Survival bilgisayara indirmek ücretsizdir.
  2- Rules of Survival
  oyunu üzerinde herhangi bir reklam barındırmamaktadır.
  3- Rules of Survival oyununu bilgisayarınız üzerinden klavye ve fare kullanarak mobil cihazlara göre daha kolay bir şekilde oynayabilirsiniz.

  Bilgisayara Rules of Survival indirme nasıl yapılır?

  Rules of Survival bilgisayara indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayarak LD Player programını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştireceğiniz LD Player programı üzerinden Rules of Survival bilgisayardan oynama işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Bilgisayara Rules of Survival kurulumu nasıl yapılır?

  Rules of Survival bilgisayara indirmek için Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza indirme işlemi gerçekleşen LD Player kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan Install butonuna tıklayarak kurulum işlemine başlayabilirsiniz.

  ld1.png

  Bilgisayardan Rules of Survival oyununu oynayabilmeniz için LD Player programının kurulum işleminin gerçekleştirilmesi gerekmektedir. LD Player programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlanana kadar kurulum penceresini kapatmamaya özen gösterin.

  ld2.png

  LD Player programının bilgisayarınız üzerinde kurulum işlemi tamamlandıktan sonra LD Player programının ana ekranında bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın.

  ld3.jpg

  Bilgisayarınıza Android için Rules of Survival oyununu indirebilmeniz için LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına Gmail hesabınız ile giriş yapmanız gerekmektedir. Eğer bir Gmail hesabınız bulunmuyorsa Create Account butonuna tıklayarak yeni bir Gmail hesabı oluşturabilirsiniz.

  ld4.png

  Bilgisayardan Rules of Survival oyunu nasıl oynanır?

  Gmail hesabınızı ile LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra uygulamada bulunan arama kısmına Rules of Survival yazarak Rules of Survival oyununa ulaşabilirsiniz.

  rulesLD5.jpeg

  Rules of Survival oyununu Yükle butonuna tıklayarak LD Player programına indirme işlemini gerçekleştirebilirsiniz.

  rulesLD6.jpeg

  LD Player programı kullanarak bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Rules of Survival oyununa giriş yapın. Eğer giriş yaptığınız Gmail hesabınız üzerinde aktif bir Rules of Survival hesabınız bulunuyorsa oyunu kaldığınız yerden oynamaya devam edebilirsiniz.

  rulesLD7.jpeg
Facebook yorumları