Rules Of Survival indir (Android) 1.19

Android cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz hayatta kalma oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  59 MB
  Sürüm:
  1.19
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  NetEase Games
  Rules Of Survival, Android cihazlarınız üzerinden oynayabileceğiniz 120 kişinin tek bir adaya iniş yaparak oyunun sonuna kadar savaşarak hayatta kalma mücadelesi verdiği bir oyundur. Oyunun sonuna kadar hayatta kalarak savaşı kazanabilirsiniz. Rules Of Survival oyununu tek başınıza oynayabileceğiniz gibi 2,3 ve 4 kişilik takımlar halinde de oynayabilirsiniz. Takım arkadaşlarınızı dilerseniz sosyal medya aracılığı ile seçebilir veya oyun içinden rastgele insanlarla takım arkadaşı olabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri
  1- Rules Of Survival
  oyununu Android cihazlarınıza indirmek ve oynamak tamamen ücretsizdir.
  2-
  Google Play Store üzerinde bulunan aksiyon oyunları arasında en çok tercih edilen oyunlarda dereceye girmiştir.

  Uygulamanın Eksi Yönleri
  1-
  Rules Of Survival oyunu içerdiği yüksek grafiklerden dolayı cihazınızın işlemci ve RAM’ini çok fazla kullanacaktır. Cihazınızın işlemci hızı ve RAM boyutu düşük ise Rules Of Survival oyununu akıcı bir şekilde oynayamazsınız.
  2- Rules Of Survival oyunu online bir oyun olduğu için oyunu oynamak istediğiniz zaman telefonunuzun mobil veri veya Wi-Fi bağlantısı olmak zorundadır.

  Rules Of Survival nasıl yüklenir?

  Rules Of Survival oyununu indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Karşınıza çıkacak olan Google Play Store üzerinden Rules Of Survival indirme işlemini ücretsiz olarak gerçekleştirebilirsiniz.

  Rules Of Survival nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirdiğiniz Rules Of Survival oyununun kurulum işlemi otomatik olarak gerçekleşecektir. Kurulum tamamlandıktan sonra eğer internet bağlantınız mevcut ise hemen oyuna başlayabilirsiniz.

  Rules Of Survival nasıl oynanır?

  Cihazınıza kurmuş olduğunuz Rules Of Survival oyununa giriş yapın. Oyunu oynamak için isterseniz sosyal medya hesabınızı oyuna bağlayarak arkadaşlarınız ile takım halinde oynayabilirsiniz. Eğer oyuna takım olarak başlarsanız karşınıza gelecek rakipleriniz de takım halinde oyunda olacaktır.
  rules1.jpg


  Takımınızı kurduktan sonra oyuna başlayın. İlk olarak oyuna başladığınız zaman bir uçakta başlayacaksınız. Ada üzerinde herhangi bir alana paraşüt aracılığı ile iniş yaparak silah ve malzeme toplayıp savaşa hazırlanın.
  rulesparachute.jpg


  Topladığınız silahlar ve malzemeler ile ateş sesi gelen bölgelere giderek rakipleriniz ile hayatta kalmak için savaşın. Unutmayın: Rules Of Survival oyununda sona kalan kişi veya takım oyunu kazanır.
  rules2.png
Facebook yorumları