Rush Wars bilgisayara indir 0.64

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz Rush Wars oyununu bilgisayardan oynama yöntemi

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  108 MB
  Sürüm:
  0.64
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Supercell
  Rush Wars, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz strateji oyunudur. Android için Rush Wars oyununu bilgisayara indirme işlemini gerçekleştirerek Rush Wars oyununu bilgisayarınızdan kolaylıkla oynayabilirsiniz. Rush Wars oyununu bilgisayarınızdan oynayarak, mobil cihazlarınızda karşılaşacağınız bataryanın hızlı tükenme sorunu, küçük ekran sorunu ve ağ bağlantısı sorunu gibi tüm sorunların önüne geçebilirsiniz. Ayrıca Rush Wars oyununu bilgisayarınızdan oynarken, hesabınızı klavye ve fare aracılığı ile hızlı bir şekilde yönetebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Rush Wars oyununu bilgisayara indirmek tamamen ücretsizdir.
  2. Rush Wars oyununda bulunan herhangi bir hesabı bilgisayarınızda yönetebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Rush Wars oyununu bilgisayarınızdan oynayabilmeniz için bilgisayarınızda aktif internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Bilgisayara Rush Wars İndirme Nasıl Yapılır?

  Play Store üzerinde yer alan Rush Wars oyununu bilgisayarınızdan ücretsiz bir şekilde oynamak için yukarıda bulunan “Hemen indir” butonuna tıklayın. “Hemen indir” butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza LD Player indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz LD Player programını kullanarak Rush Wars oyununu bilgisayarınızdan oynayabilirsiniz.


  Bilgisayara Rush Wars Kurulumu Nasıl Yapılır?

  1. LD Player kurulum dosyasının indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayarak bilgisayarınıza LD Player kurulumunu başlatın.

   ld1.png

  2. Bilgisayarınıza LD Player kurulumu gerçekleştirilirken kurulum penceresini kapatmamaya özen gösterin. Kurulum işleminin tamamlanması bilgisayarınızın performansına göre değişiklik gösterebilir.

   ld2.png

  3. LD Player programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından “Start” butonuna tıklayın. “Start” butonuna tıkladıktan sonra LD Player programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   ld3.png

  Bilgisayardan Rush Wars Oyunu Nasıl Oynanır?

  1. Rush Wars oyununu bilgisayarınızdan oynamak için LD Player programı üzerinde bulunan Play Store uygulamasına giriş yapın. Play Store uygulamasını kullanabilmeniz için Gmail hesabınız ile giriş yapın.

   ld4.jpg

  2. Gmail hesabınız ile LD Player programı üzerinden Play Store uygulamasına giriş yaptıktan sonra arama kısmına “Rush Wars” yazarak oyuna ulaşabilirsiniz.

   ld5.jpg

  3. Rush Wars bilgisayara indirmek için “Yükle” butonuna tıklayın. Rush Wars bilgisayara indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.

   ld6.jpg

  4. Rush Wars bilgisayara indirme işlemi tamamlandıktan sonra oyunu bilgisayarınız üzerinden oynamaya başlayabilirsiniz.

   ld7.jpg
Facebook yorumları