Sahte GPS Konumu (Android) 1.159.671

Android cihazlarınızdan arkadaşlarınıza sahte GPS konumu göndermenizi sağlayan uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  3,8 MB
  Sürüm:
  1.159.671
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Hola
  Sahte GPS Konumu, Android cihaz kullanıcılarının GPS konumlarını değiştirmelerine olanak tanıyan basit bir uygulamadır. Android cihazlardan bildirilen GPS konumunu değiştirmek için birçok neden vardır. Örneğin, kullanıcılar bazı buluşma uygulamalarının dayattığı coğrafi kısıtlamaları atlamak isteyebilir veya belki de arkadaşlarını dünyadaki uzak bir yerdeymiş gibi düşünmek için kandırmak isteyebilirler. Sürecin ilerleyişi çok basittir, ancak kullanıcıların ayarlardan yüksek hassasiyetli konumu ve GPS’i devre dışı bırakması gerekir. Bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra sadece bir düğmeye dokunun ve bulunduğunuz yeri yeni bir yer ile değiştirin.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. Sahte GPS Konumu uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. Sahte GPS Konumu uygulamasını herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. Sahte GPS Konumu uygulamasını kullanabilmeniz için Android cihazınızda internet bağlantısı bulunması gerekmektedir.

  Sahte GPS Konumu Nasıl İndirilir?

  Sahte GPS Konumu uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak Play Store uygulaması açılacaktır. Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak Sahte GPS Konumu uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  Sahte GPS Konumu Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulamasını kullanarak Android cihazınıza indirdiğiniz Sahte GPS Konumu uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Sahte GPS Konumu uygulamasını kullanmak için uygulamayı cihazınızda başlatmanız yeterli olacaktır.


  Sahte GPS Konumu Nasıl Kullanılır?

  1. Sahte GPS Konumu uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. Sahte GPS Konumu uygulamasına giriş yaptıktan sonra açılacak ekran üzerindeki harita üzerinde gezinerek bulunmak istediğiniz yeni bir GPS konumu seçin.

   s1.png

  2. Sahte GPS Konumu uygulamasında bulunmak istediğiniz yeni konumu belirledikten sonra konum açıklamasında bulunan “GO” butonuna dokunun. Bu butona dokunmanızın ardından Android cihazınızın konumu otomatik olarak değiştirilecektir. WhatsApp, Line vb. gibi çevrimiçi mesajlaşma uygulamalarındaki konum paylaşma özelliğinde yeni seçtiğiniz konum aktif hale gelecektir.

   s2.png

  3. Sahte GPS Konumu uygulamasında aktif hale getirdiğiniz konum değiştirme özelliğini uygulamanın ana ekranında bulunan “STOP” butonuna dokunarak durdurabilirsiniz. Bu butona dokunmanızın ardından Android cihazınızın konumu normal haline dönecektir.

   s3.png
Facebook yorumları