Saleen Video Manager 410

Bilgisayarınızdaki video dosyalarına toplu düzenleme işlemi uygulamanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  6,25 MB
  Sürüm:
  410
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Saleen Software
  Saleen Video Manager, bilgisayarınızda bulunan videoları düzenlemenize, önizlemelerini ayarlamanıza ve küçük resimler oluşturmanıza yardımcı olan bir programdır. Saleen Video Manager, MPG, WMV, FLV ve MP4 dahil olmak üzere birden fazla video dosyası formatını destekler ve yerleşik bir klasör tarayıcısıyla kütüphanedeki bir anda tüm dizinleri yüklemenizi sağlar. Bu öğelerin tümü, ana pencerede, boyut, derecelendirme, boyutlar, uzunluk, değişiklik tarihi, etiketler, URL ve koleksiyon gibi bilgilerle birlikte görüntülenebilir. Sadece bir tıklamayla klipleri oynatmak, video şeritleri oluşturmak, etiket eklemek ve yıldızları yıldız işaretlemek, bunları daha hızlı bulmak için mümkündür. Filmler yeniden adlandırılabilir veya kütüphaneden kaldırılabilir veya koleksiyonlarda veya oynatma listelerinde düzenlenebilir.

  Programın Artı Yönleri

  1. Saleen Video Manager programını indirmek ücretsizdir.
  2. Saleen Video Manager programının sahip olduğu kullanışlı arayüzü sayesinde video dosyalarına uygulamak istediğiniz tüm işlemleri hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Saleen Video Manager programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Saleen Video Manager Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza Saleen Video Manager indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra Saleen Video Manager indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  Saleen Video Manager Nasıl Kurulur?

  1. Saleen Video Manager kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden Saleen Video Manager programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Install” butonuna tıklayın.

   v1.png

  2. Saleen Video Manager programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra “Exit” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   v2.png

  Saleen Video Manager Nasıl Kullanılır?

  1. Saleen Video Manager programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Saleen Video Manager programını kullanarak düzenlemek istediğiniz video dosyalarını bilgisayarınızda tek bir klasör içerisinde aktarın. Tek bir klasöre aktardığınız video dosyalarını açmak için programın sol üst kısmında bulunan “Add folder” butonuna tıklayın.

   v3.png

  2. “Add folder” butonuna tıkladıktan sonra açılacak pencere üzerinden video dosyalarının bulunduğu klasörü seçin ve ardından “OK” butonuna tıklayın.

   v4.png

  3. Video dosyalarının bulunduğu klasörün Saleen Video Manager programına aktarım süresi bilgisayarınızın performansına, dosya sayısına ve dosya boyutuna göre değişiklik gösterebilir.

   v5.png

  4. Düzenlemek istediğiniz videoların Saleen Video Manager programına aktarım işlemi tamamlandıktan sonra liste üzerinde yer alan herhangi bir videoyu seçerek düzenleme işlemi uygulayabilirsiniz.

   v6.png
Facebook yorumları