Samsung Max indir (Android) 3.4.140

Android cihazlarınız üzerinden veri kontrolü yapmanızı sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  6,9 MB
  Sürüm:
  3.4.140
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Max Apps
  Samsung Max, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz veri kontrol uygulamasıdır. Cihazınız üzerinde bulunan uygulamaların ne kadar veri harcadığını Samsung Max uygulaması üzerinden ücretsiz olarak kontrol edebilirsiniz. Veri koruma özelliğini aktif ederek çok fazla veri harcayan uygulamaların kullandığı veri boyutunu kısıtlandırabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Samsung Max uygulamasını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Samsung Max
  uygulamasını kullanarak cihazınız üzerinde kullandığınız mobil internet ve wi-fi üzerinden büyük ölçüde veri tasarrufu sağlayabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Samsung Max uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır.
  2- Uygulama bazı eski Android sürümüne sahip cihazlar ile uyumlu değildir.

  Samsung Max indirme nasıl yapılır?

  Samsung Max indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak açılacak olan Google Play Store üzerinden Samsung Max indirme işlemini hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

  Samsung Max kurulumu nasıl yapılır?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirdiğiniz Samsung Max kurulumu yapmak için uygulamayı indirmeniz yeterlidir. Samsung Max uygulamasının kurulum işlemi indirme işlemi ile eş zamanlı olarak tamamlanacaktır.

  Samsung Max nasıl kullanılır?

  Samsung Max uygulamasını cihazınıza indirme işlemini tamamlayın ve çalıştırın. Uygulamayı çalıştırdığınız zaman ilk olarak Mobil Veri Koruma Modu ve Gizlilik Koruması otomatik olarak aktif edilecektir. Samsung Max uygulamasının cihazınıza kurulumunun ardından cihazınız üzerinde bulunan uygulamaların ne kadar veri harcadığını görüntüleyebilirsiniz. Uygulamanın kurulumundan önce harcanmış olan verileri ne yazık ki görüntüleyemiyorsunuz.

  s1.png

  Data Management (Veri Yönetimi) sekmesine giriş yaparak cihazınız üzerinde bulunan uygulamaların ne kadar veri harcayacağını kolaylıkla kontrol edebilirsiniz. Veri harcamasını istemediğiniz ve kullanmadığınız uygulamaların internet erişimini tamamen kısıtlayabilirsiniz. Böylelikle arka planda çalışarak internetinizin hızlı tükenmesine neden olan uygulamalara kısıtlama koyabilirsiniz.

  s2.png

  Samsung Max uygulaması üzerinde yer alan Smart Advice bölümüne giriş yaparak günlük, aylık ve en iyi veri korumasının gerçekleştirildiği günü görüntüleyebilirsiniz. Böylelikle aylık olarak kullandığınız internet paketinizi kolaylıkla yönetebilirsiniz.

  s3.png

  Gizlilik Koruması özelliği Samsung Max uygulamasını indirdiğiniz andan itibaren aktif edilecektir. Bu özellik sayesinde cihazınıza internet üzerinden gelebilecek olan tehditleri uygulama otomatik olarak tespit ederek engelleyecektir.

  s4.png
Facebook yorumları