Sandboxie indir 5.26

Bilgisayarınızdaki herhangi bir programı açabileceğiniz ücretsiz sanal disk programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  5,9 MB
  Sürüm:
  5.26
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Sandboxie
  Sandboxie, bilgisayarınızda sanal disk oluşturmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. İlk kez kurulumunu yaptığınız herhangi bir programı Sandboxie üzerinde bulunan sanal diskler ile açtığınız zaman o program üzerinde herhangi bir tehdit veya virüs bulunuyorsa bilgisayarınıza sızmasını engelleyebilirsiniz. Sandboxie programını kullanarak açacağınız programlar üzerinde yer alan tehditleri canlı olarak görüntüleyebilir ve onları bilgisayarınıza sızmadan hızlı bir şekilde ortadan kaldırabilirsiniz. Sandboxie kullanımı hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz makalenin devamını okuyabilirsiniz.

  sand.PNG

  Programın Artı Yönleri

  1- Sandboxie programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2-
  Sandboxie programı kendi kategorisinde yer alan diğer programlar arasındaki en iyi programdır.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Sandboxie programının sahip olduğu arayüzü kullanırken sıkıntı yaşayabilirsiniz. Sandboxie kullanımı hakkında daha fazla bilgiye sahip olmak için nasıl kullanıldığını öğrenerek programı kullanmaya başlamanızı tavsiye ederiz.

  Sandboxie nasıl yüklenir?

  Sandboxie programını bilgisayarınıza yüklemek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Sandboxie indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Sandboxie nasıl kurulur?

  Sandboxie programının kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza çıkacak pencere üzerinden Sandboxie programını kullanacağınız dili seçin ve OK butonuna tıklayın.

  sd1.PNG

  Dil seçimini yaptıktan sonra Sandboxie kurulumuna devam edebilmek için lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. I Agree butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini kabul edin ve kuruluma devam edin.

  sd2.PNG

  Ve son olarak bilgisayarınız üzerinde Sandboxie kurulumunun yapılacağı alanı seçtikten sonra Install butonuna tıklayın. Kurulum hızlı bir şekilde tamamlanacaktır.

  sd3.PNG

  Sandboxie kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresini kapatın. Sandboxie programı otomatik olarak başlatılacaktır.

  sd4.PNG

  Sandboxie nasıl kullanılır?

  Kurulum tamamladıktan sonra Sandboxie programı otomatik olarak çalışacaktır. Karşınıza gelen ekran üzerinden File kısmından Sandboxie programı üzerinde açmak istediğiniz programı seçebilirsiniz.

  sd5.PNG

  Sandboxie programı üzerinden bilgisayarınıza yeni yüklemiş olduğunuz herhangi bir programı veya şüphe duyduğunuz bir web sitesini çalıştırabilirsiniz. Tek yapmanız gereken Sandbox DefaultBox yazısının üzerine gelerek sağ tıklamak. Sandbox DefaultBox yazısına sağ tıklayarak Run Web Browser seçeneği ile herhangi bir web sitesini ziyaret edebilirsiniz. Run Any Program kısmına tıklayarak bilgisayarınız üzerinde yer alan herhangi bir programı Sandboxie üzerinde çalıştırabilirsiniz.

  sd6.png
Facebook yorumları