SayHi Translate (Android) 4.2.23

Android cihazlarınızda sesli olarak çeviri yapmanızı sağlayan ücretsiz bir uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  7 MB
  Sürüm:
  4.2.23
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  SayHi
  SayHi Translate, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz sesli çeviri uygulamasıdır. SayHi Translate, yurtdışında seyahat ederken yabancı insanlarla konuşmanızı kolaylaştırmaktadır. SayHi Translate, İngilizce, İspanyolca, Portekizce, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Romence, Rusça, Türkçe, Çince, Endonezyaca ve Japonca da dahil olmak üzere birçok dile çeviri yapabilmektedir. Aynı zamanda, örneğin İngiltere, ABD, Kanada, Avustralya, Yeni Zelanda, Hindistan ve Güney Afrika'da konuşulan farklı İngilizce türlerini göz önünde bulundurarak birçok dile lehçe desteği sağlar. Uygulama çok basit bir arayüze sahiptir. İki dili seçtikten sonra, mikrofon simgesine dokunmanız ve konuşmaya başlamanız gerekir. Ardından, sözlü kelimeyi veya ifadeyi anında karşılık gelen çeviriyle birlikte görüntüler. Dilleri hızlı bir şekilde değiştirebilir, konuşma hızını yavaşlatabilir veya hızlandırabilir ve kadın ve erkek sesleri arasında seçim yapabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. SayHi Translate uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. SayHi Translate uygulamasının sahip olduğu tüm özellikleri ücretsiz olarak kullanabilirsiniz.
  3. SayHi Translate uygulaması çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Uygulamayı sadece birkaç dokunuş ile kolaylıkla kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. SayHi Translate uygulaması bazı dilleri desteklemiyor.

  SayHi Translate Nasıl İndirilir?

  SayHi Translate uygulamasını Android cihazınıza indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra cihazınızda otomatik olarak açılacak olan Play Store uygulamasında bulunan Yükle butonuna dokunarak SayHi Translate uygulamasını Android cihazınıza indirebilirsiniz.


  SayHi Translate Nasıl Kurulur?

  Play Store uygulaması aracılığıyla Android cihazınıza indirdiğiniz SayHi Translate uygulamasının cihazınıza kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. SayHi Translate uygulamasını kullanmak için uygulamayı çalıştırmanız yeterlidir.


  SayHi Translate Nasıl Kullanılır?

  1. SayHi Translate uygulamasınınindirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya cihazınızın menüsü üzerinden giriş yaparak kullanmaya başlayabilirsiniz. SayHi Translate uygulamasına giriş yaptıktan sonra açılacak ekran üzerinden kendi konuştuğunuz dili ve çeviri yapılacak dili seçin. Uygulama, konuştuğunuz kelimeleri anladığında otomatik olarak çeviriye başlayacaktır. Klavyeye erişmek için mikrofon simgesini basılı tutun, daha da karmaşık ifadeler yazın, sonra çeviriyi görmek ve dinlemek için “Enter” tuşuna basın.

   s1.png

  2. SayHi Translate uygulamasında konuşma sesini de kendi isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

   s2.png

  3. SayHi Translate uygulamasına çevirisini yapmak istediğiniz cümleleri klavye kullanarak da yazabilirsiniz.

   s3.png
Facebook yorumları