ScanTransfer indir 1.0

Mobil cihazlarınızda bulunan fotoğrafları bilgisayarınıza aktarmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  20 MB
  Sürüm:
  1.0
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  ScanTransfer
  ScanTransfer, mobil cihazlarınızda bulunan fotoğraflarınızı kablosuz bir şekilde bilgisayarınıza aktarmanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. ScanTransfer programının bilgisayarınıza kurulumunun tamamlanmasının ardından mobil cihazınızın kamerasından programın ana ekranında bulunan QR Kodunu taratma işlemini gerçekleştirerek mobil cihazlarınızdaki fotoğrafları kolaylıkla bilgisayarınıza aktarabilirsiniz. ScanTransfer, bilgisayarınıza aktaracağınız fotoğrafların kalitesini hiçbir şekilde düşürmeden orijinal kalitesini koruyarak bilgisayarınıza aktarılmasını sağlar.

  Programın Artı Yönleri

  1. ScanTransfer programını indirmek ücretsizdir.
  2. ScanTransfer programı hem IOS hem de Android işletim sistemine sahip olan cihazlarınız ile uyumlu olarak çalışmaktadır.
  3. ScanTransfer programı bilgisayarınız üzerinde çok düşük boyutta yer kaplamaktadır.

  Programın Eksi Yönleri

  1. ScanTransfer programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  ScanTransfer Nasıl İndirilir?

  Bilgisayarınıza ScanTransfer indirmek için Hemen indir butonuna tıklayın. ScanTransfer kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  ScanTransfer Nasıl Kurulur?

  1. ScanTransfer kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan listeden ScanTransfer programında kullanmak istediğiniz dil seçimini yapın ve ardından OK butonuna tıklayın.

   t1.png

  2. Kurulumun ikinci adımında ise ScanTransfer programının bilgisayarınızda kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edin.

   t2.png

  3. Kurulum için gerekli olan tüm işlemleri yerine getirdikten sonra Install butonuna tıklayarak bilgisayarınıza ScanTransfer kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   t3.png

  4. ScanTransfer kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. Program bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   t4.png

  ScanTransfer Nasıl Kullanılır?

  1. ScanTransfer programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra programı masaüstüne oluşturulan kısayol üzerinden çalıştırın. Programı çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden aktaracağınız fotoğrafların kalitesini ve aktarılan fotoğrafların bilgisayarınız üzerinde kaydedileceği alanı seçin.

   t5.png

  2. ScanTransfer programını kullanarak mobil cihazlarınızdan bilgisayarınıza fotoğraf aktarmak için mobil cihazınızda bulunan QR Kodu Okuyucu uygulamasına giriş yapın. QR Kodu Okuyucu uygulaması ile bilgisayarınızdaki ScanTransfer QR Kodunu aşağıda bulunan görseldeki gibi taratın.

   t6.jpeg

  3. QR Kodunu mobil cihazınızdan tarama işlemini gerçekleştirdikten sonra mobil cihazınız üzerinde açılacak ekran üzerinde bulunan Select Files… butonuna dokunarak bilgisayara aktarmak istediğiniz fotoğrafları seçin. Bilgisayarınıza aktarmak istediğiniz fotoğrafların sayısına ve boyutuna göre aktarma işleminin tamamlanma süresi değişiklik gösterebilir. Aktarma işlemi tamamlandıktan sonra yeni bir aktarma işlemi gerçekleştirmek için Start a New transfer butonuna dokunabilirsiniz.

   t7.jpg

  4. Mobil cihazlarınızda bulunan fotoğrafların bilgisayarınıza aktarma işleminin tamamlanmasının ardından ScanTransfer programının ana ekranında yer alan Open The Folder yazısına tıklayarak bilgisayarınıza aktarılan fotoğrafların tamamını görüntüleyebilirsiniz.

   t8.png

  5. ScanTransfer programı ile bilgisayarınıza aktardığınız fotoğraflar tek klasör halinde tutulur ve istediğiniz zaman kolaylıkla erişim sağlayabilirsiniz.

   t9.png
Facebook yorumları