Scoompa Video indir (Android) 24.5

Android cihazlarınızda sunu oluşturmanızı sağlayan ücretsiz uygulama

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  21 MB
  Sürüm:
  24.5
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Scoompa
  Scoompa Video, Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz sunu oluşturma uygulamasıdır. Scoompa Video uygulaması üzerinden fotoğraflarınızı kullanarak slayt gösterisi oluşturabilirsiniz. Ayrıca Scoompa Video uygulamasını kullanarak cihazınız üzerinde yer alan videoları da hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Scoompa Video uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2- Scoompa Video
  uygulamasının ana amacı sunu oluşturma olsa da üzerinde yer alan video düzenleme özelliği sayesinde cihazınızda yer alan videoları da düzenleyebilirsiniz.
  3- Scoompa Video uygulamasını sahip olduğu sade ve anlaşılır arayüzü sayesinde hızlı ve kolay bir şekilde kullanabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Scoompa Video uygulaması üzerinde reklam barındırmaktadır. Bu reklamların karşınıza çıkmaması için Scoompa Video uygulaması üzerinde ödeme yapmanız gerekmektedir.

  Scoompa Video nasıl yüklenir?

  Scoompa Video ücretsiz indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Scoompa Video indir butonuna tıkladıktan sonra otomatik olarak Google Play Store’a yönlendirecektir. Uygulamayı cihazınıza Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Scoompa Video nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden ücretsiz olarak indirmiş olduğunuz Scoompa Video uygulaması Android cihazınız kurulumu otomatik olarak gerçekleşir. Uygulamayı kullanmak için cihazınızın menüsü üzerinde yer alan Scoompa Video logosuna dokunarak giriş yapmanız yeterlidir.

  Scoompa Video nasıl kullanılır?

  Android cihazınıza indirmiş olduğunuz Scoompa Video uygulamasını çalıştırın. İlk olarak karşınıza çıkacak olan ekran üzerinde cihazınız üzerinde yer alan fotoğraf ve videoları göreceksiniz. Bu ekranda sağ alt kısımda yer alan + butonuna dokunarak hızlı bir şekilde sunu oluşturma işlemine başlayabilirsiniz. Sunu oluşturmak için cihazınız üzerinde yer alan fotoğrafları kullanabilirsiniz. Ayrıca + butonuna dokunduktan sonra cihazınız üzerinde yer alan herhangi bir videoyu açarak da video düzenleme işlemi yapmaya başlayabilirsiniz.

  s1.png

  Scoompa Video görünüşü itibariyle basit bir uygulama gibi dursa da üzerinde yer alan özellikler sizi gayet tatmin edecektir. Cihazınızda bulunan fotoğraflar ile oluşturacağınız sunular üzerinde sunu efektleri, müzik, çerçeve ve en önemlisi de sunu akışının zamanı hakkında düzenlemeler yapabilirsiniz.

  s2.png

  Oluşturacağınız sunuda kullanacağınız fotoğrafları da hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

  s3.png

  Oluşturacağınız sunularda fotoğrafların üzerine çıkartma ve emoji ekleyebilirsiniz.

  s4.png

  Scoompa Video uygulamasında kullanabileceğiniz emojiler sürekli olarak yenilenmektedir.

  s5.png
Facebook yorumları