Score! Hero indir (Android) 2.06

Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz ücretsiz futbol kariyer oyunu

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  100 MB
  Sürüm:
  2.06
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  First Touch Games
  Score! Hero, Android cihazlarınızda oynayabileceğiniz futbolcu kariyer oyunudur. Score! Hero oyunu üzerinden kendinize özel bir futbolcu karakter oluşturarak onunla kariyer yapabilirsiniz. Oyun içerisinde size gelen fırsatları kullanarak vereceğiniz paslar ve atacağınız goller ile karakterinizin gelişimini sağlayarak daha farklı takımlara transfer olmasını sağlayabilirsiniz. Zaman ilerledikçe sezon değişikliği, oynayacağınız yüzlerce futbol müsabakası, çekeceğiniz şutlar ve daha fazlası Score! Hero oyununda sizi bekliyor. Oyunun nasıl indirileceği ve oynanacağı hakkında bilgi almak için yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1- Score! Hero indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Score! Hero
  3 boyutlu bir oyundur. Yönettiğiniz karakteri ve takım arkadaşlarınızı oyun içerisinde ekranı sağa sola yönlendirerek görüntüleyebilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1- Score! Hero oyunu üzerinde reklam barındırmaktadır.

  Score! Hero nasıl yüklenir?

  Android cihazınıza ücretsiz Score! Hero indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Cihazınız üzerinden yönlendirilecek olduğunuz Google Play Store üzerinden Score! Hero uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

  Score! Hero nasıl kurulur?

  Google Play Store üzerinden cihazınıza indirmiş olduğunuz Score! Hero uygulamasının kurulum işlemi otomatik olarak tamamlanır. Score! Hero uygulamasını kullanmak için uygulamaya giriş yapmanız yeterlidir.

  Score! Hero nasıl kullanılır?

  Score! Hero uygulamasının cihazınıza kurulum işleminin tamamlanmasından sonra uygulamaya giriş yapın. Oyuna ilk giriş yaptığınızda ilerlemenizin kaydedilebilmesi için Gmail veya Facebook hesabınız ile hesap oluşturmanız gerekmektedir. Mevcut hesabınız var ise yeni kullanıcı hesabı almanıza gerek kalmadan oyuna devam edebilirsiniz. Oyuna ilk giriş yaptığınızda karakterinizin yüz, saç, forma numarası ve krampon rengi gibi özellikleri seçerek başlangıç yapabilirsiniz. Karakterinizin forma tasarımı transfer olduğunuz takıma göre değişiklik gösterecektir.

  s.png

  Oyun içerisinde elinize geçen fırsatları kullanarak maçı kazanmaya çalışın. Oyun içerisinde size verilen fırsatlarda 3 adet görev vermektedir. Örneğin: 1 gol at, köşe vuruşu kullan veya 20 metreden uzağa pas at gibi. Bu görevleri de tamamiyle yerine getirdikten sonra oyun içerisindeki gelişiminizi hızlandırabilirsiniz.

  s1.png

  Size verilen fırsatları en iyi şekilde değerlendirmeye çalışın.

  s2.png

  Oynadığınız maçlarda topladığınız puanlar ile kariyerinizi en iyi hale getirin ve sezonu en iyi şekilde tamamlamaya çalışın.

  s3.png
Facebook yorumları