Screen Capture Pro indir 1.4.7.15

Bilgisayarınızda kolaylıkla kullanabileceğiniz ekran görüntüsü alma programı

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  22,1 MB
  Sürüm:
  1.4.7.15
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  Apowersoft
  Screen Capture Pro, bilgisayarınızın ekranı üzerinde gerçekleşen tüm işlemleri video ve resim olarak kayıt altına almanızı sağlayan bir programdır. Screen Capture Pro programı üzerinden bilgisayarınızın ekranı üzerinde bir alanı resim olarak kaydetmek istediğiniz zaman çok kaliteli bir ekran alıntısı aracı ile karşılaşıyorsunuz. Ekran alıntısını kaydetmek istediğiniz zaman otomatik olarak Screen Capture Pro programı üzerinde Paint benzeri bir program açılıyor. Bu program üzerinden aldığınız ekran görüntüsünü kolaylıkla düzenleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Screen Capture Pro programını indirmek ücretsizdir.
  2- Screen Capture Pro
  programı sayesinde birden fazla programın yapacağı işi tek program üzerinden kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Screen Capture Pro programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Screen Capture Pro indirme nasıl yapılır?

  Screen Capture Pro indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Screen Capture Pro kurulum dosyası indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Screen Capture Pro kurulumu nasıl yapılır?

  Screen Capture Pro kurulum indirme işlemi tamamlandığında bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Screen Capture Pro kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra karşınıza gelecek pencere üzerinden programı kullanmak istediğiniz dili seçin ve ardından Tamam butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

  s1.png

  Bilgisayarınıza Screen Capture Pro kurulumunu gerçekleştirebilmek için lisans sözleşmesine onay vermeniz gerekmektedir. Lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından Next butonuna tıklayarak kuruluma devam edebilirsiniz.

  s2.png

  Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra Screen Capture Pro programının bilgisayarınız üzerinde nereye kurulacağını seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  s3.png

  Screen Capture Pro kurulumu için gerekli olan tüm koşulları yerine getirdikten sonra Install butonuna tıklayarak kurulumu tamamlayabilirsiniz.

  s4.png

  Screen Capture Pro kurulumu tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulumdan çıkış yapabilirsiniz.

  s5.png

  Screen Capture Pro nasıl kullanılır?

  Screen Capture Pro programının kurulum işlemi tamamlandıktan sonra program otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Screen Capture Pro programı üzerinden Ctrl + Q tuşlarını aynı anda kullanarak bilgisayarınız üzerinde ekran görüntüsü alabilirsiniz. Screen Capture Pro programının ana ekranı üzerinde yer alan özellikleri kullanarak almak istediğiniz ekran görüntüsünün boyutunu kolaylıkla ayarlayabilirsiniz.

  s6.png

  Screen Capture Pro programı üzerinden aldığınız ekran görüntüsünün üzerinde kolaylıkla düzenlemeler yapabilirsiniz.

  s7.png

  Ayrıca Screen Capture Pro programı üzerinden video kaydı alabilmeniz de mümkün. Programın ana ekranının sağ üst kısmında yer alan değişim butonuna tıklayarak video/resim arası geçiş yapabilirsiniz.

  s8.png
Facebook yorumları