Screen Take indir 2.0.1.1

Bilgisayarınız üzerinde çektiğiniz ekran görüntülerini internette paylaşmanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  33,4 MB
  Sürüm:
  2.0.1.1
  Dil:
  Türkçe
  Üretici:
  scrtake
  Screen Take, bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ücretsiz ekran görüntüsü alma programıdır. Screen Take programı üzerinden aldığınız ekran görüntülerini otomatik olarak Screen Take web sitesi üzerine yükleyebilir ve başka kişilerle paylaşabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1- Screen Take programını indirmek tamamen ücretsizdir.
  2- Screen Take
  kullanarak aldığınız ekran görüntülerini saniyeler içerisinde internet üzerine yükleyebilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1- Screen Take programı üzerinden aldığınız ekran görüntülerini internet üzerine yükleme işlemi biraz uzun sürmektedir.

  Screen Take indirme nasıl yapılır?

  Screen Take indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Bilgisayarınıza Screen Take indirme işlemi otomatik olarak başlayacaktır.

  Screen Take kurulumu nasıl yapılır?

  Screen Take kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandığı zaman kurulum dosyasını çalıştırın. Screen Take programının bilgisayarınız üzerinde kurulum yapılacağı alanı seçin ve ardından Next butonuna tıklayın.

  s1.png

  Kurulumun yapılacağı alanı seçtikten sonra kurulumu başlatmak için Install butonuna tıklayın.

  s2.png

  Screen Take kurulumu sadece saniyeler içerisinde tamamlanacaktır. Kurulum tamamlandıktan sonra Finish butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

  s3.png

  Screen Take nasıl kullanılır?

  Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra Screen Take programı otomatik olarak açılacaktır. Screen Take programına giriş yaptıktan sonra bilgisayarınız üzerinde paylaşmak istediğiniz ekran görüntüsünü seçmeniz gerekmektedir. Fareniz ile sürükleme işlemi yaparak bilgisayarınızın ekranı üzerinde paylaşmak istediğiniz alanın seçimini gerçekleştirebilirsiniz.

  s4.png

  Bilgisayarınız üzerinden belirttiğiniz alanı internet üzerinden paylaşmak için alttaki görselde kırmızı ok ile işaretlenmiş olan yükleme butonuna tıklayın. Bu buton bilgisayarınız üzerinde almış olduğunuz ekran görüntüsünü internet üzerine yüklemenizi sağlar. İnternete yükleme butonunun yanında yer alan butona tıkladığınız zaman aldığınız ekran görüntüsünü bilgisayarınız üzerine kaydedebilirsiniz.

  s5.png

  Screen Take programı üzerinden aldığınız ekran görüntüsünü internet üzerine yükleme işlemini gerçekleştirirken karşınıza Yükleniyor penceresi gelecektir. Bu pencereyi yükleme işlemi tamamlanana kadar kapatmayın. Yükleme penceresini kapattığınız zaman yükleme işlemi başarısız olacaktır.

  s6.png

  Bilgisayarınız üzerinde almış olduğunuz ekran görüntüsünün Screen Take web sitesine yükleme işlemi tamamlandıktan sonra otomatik olarak resmin yüklenmiş olduğu adrese yönlendirileceksiniz. Yukarıda yer alan linki kopyalayarak yüklediğiniz resmi internet üzerinden paylaşabilirsiniz. Ancak yüklediğiniz resmi tekrar silmenize veya değişiklik yapmanıza izin verilmemektedir. Bu yüzden yüklediğiniz resimleri dikkatli bir şekilde seçmenizi tavsiye ederiz.

  s7.png
Facebook yorumları