ScreenBlur 1.3.0.31

Bilgisayarınızı şifrelemenizi sağlayan ücretsiz bir yazılım

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  555 KB
  Sürüm:
  1.3.0.31
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  InDeep Software
  ScreenBlur, bilgisayarınızın masaüstünü belirleyeceğiniz bir şifre ile korumanızı sağlayan ücretsiz bir programdır. ScreenBlur, bilgisayarınızın ekranını kilitleyerek diğer kullanıcıların bilgisayarınıza erişimini engellemektedir. Programın Windows başlangıcında çalışmasını sağlayabilir, belirtilen bir süre boyunca boşta kaldıysa bilgisayarı kilitleyebilir ve sesli bildirimi etkinleştirebilir veya devre dışı bırakabilirsiniz. Ekran kilitliyken, masaüstünüzde görünen herhangi bir şeyi gizlemeyi veya en aza indirmeyi, görünür pencereleri, simgeleri, araçları ve görev çubuğunu gizlemeyi veya pencereleri simge durumuna küçültmeyi ve masaüstü simgelerini gizlemeyi seçebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. ScreenBlur indirmek ücretsizdir.
  2. ScreenBlur programı, bilgisayarınız başlatıldığı andan itibaren otomatik olarak başlatılır ve sizin programı başlatmanıza gerek duymadan koruma işlemi de otomatik olarak başlatılır.
  3. ScreenBlur programının sahip olduğu tüm özellikleri herhangi bir ücret ödemeden sınırsız olarak kullanabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. ScreenBlur programını kullanarak bilgisayarınızı kilitlediğinizde, eğer programa kilidi açmak için herhangi bir kısayol tuşu atamadıysanız; kilitlediğiniz toplam süreyi beklemeniz gerekmektedir.

  ScreenBlur Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara ScreenBlur indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza ScreenBlur indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  ScreenBlur Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza ScreenBlur kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Programın kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinden programı kullanmak istediğiniz dil seçimini ve yazı fontu seçimini gerçekleştirin. Tüm bu işlemleri gerçekleştirdikten sonra “OK” butonuna tıklayın.

   b1.png

  2. ScreenBlur programını bilgisayarınızda kullanabilmeniz için kullanıcı lisans sözleşmesini onaylamanız gerekmektedir. Karşınıza gelecek pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmesini okuduktan sonra “OK” butonuna tıklayarak lisans sözleşmesini onaylayabilirsiniz.

   b2.png

  ScreenBlur Nasıl Kullanılır?

  1. ScreenBlur programını aktifleştirmek için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanabilirsiniz. ScreenBlur programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan “Enter new password” bölümüne bilgisayarınızda kullanmak istediğiniz şifreyi girin ve ardından “Set” butonuna tıklayın. Bilgisayarınızın ekranını kilitlemek için ise “Lock screen” butonuna tıklayabilirsiniz.

   b3.PNG

  2. ScreenBlur programının ana ekranında bulunan “Lock screen” butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınızın görünümü aşağıdaki görseldeki ile aynı olacaktır. Dilerseniz ScreenBlur programının Ayarlar bölümüne giriş yaparak bilgisayarınızın masaüstünde bulunan dosyaları ve program simgelerini de gizleyebilirsiniz.

   b4.png
Facebook yorumları