ScreenHunter 7

Bilgisayarınızın ekranını resim ve video ile kayıt almanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  113 MB
  Sürüm:
  7
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Wisdom Software
  ScreenHunter, bilgisayarınızda ekran görüntüsü ve ekran videosu almanızı sağlayan kullanışlı bir programdır. Kullanıcı arayüzü iyi organize edilmiş ve gezinmesi kolaydır. Dört sekme, birkaç düğme ve seçili seçeneklerin görüntüleneceği bir pencere içermektedir. ScreenHunter programını kullanarak bilgisayarınızın ekranında istediğiniz dikdörtgen bir alanı, etkin pencereyi veya tam ekranı yakalamanın yanı sıra bir fare işaretçisi ekleyebilir ve gecikmeyi (saniye olarak) ayarlayabilirsiniz. Elde edilen görüntüyü BMP, JPG veya GIF biçiminde kaydedebilirsiniz. Ayrıca, saydamlığı etkinleştirmek, bir renk ayarlamak, yakalanan içeriği panoya göndermek, Windows Gezgini'ni açmak ve bir çıktı hedefi belirlemek mümkündür.

  Programın Artı Yönleri

  1. ScreenHunter indirmek ücretsizdir.
  2. ScreenHunter programı, düşük ila orta derecede sistem kaynağı kullanır ve görüntüleri içeren kapsamlı bir yardım dosyası içerir. Herhangi bir hata göstermeden veya donmadan anlık olarak görüntü yakalar.
  3. ScreenHunter programını kullanarak aldığınız görüntülere, yine ScreenHunter programını aracılığıyla basit düzenleme işlemlerini uygulayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. ScreenHunter programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.
  ScreenHunter Nasıl İndirilir?

  PC’ye ScreenHunter indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza ScreenHunter indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  ScreenHunter Nasıl Kurulur?

  1. ScreenHunter kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Açılacak pencere üzerinde bulunan “Browse…” butonuna tıklayarak ScreenHunter programını bilgisayarınızda kurmak istediğiniz alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   h1.png

  2. ScreenHunter programını bilgisayarınızda kurmak istediğiniz alanı seçtikten sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayın.

   h2.png

  3. ScreenHunter programının bilgisayarınıza kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz.

   h3.png

  ScreenHunter Nasıl Kullanılır?

  1. ScreenHunter programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayol aracılığıyla programa giriş yapabilirsiniz. Programın ana ekranında bulunan menü üzerindeki “Capture” bölümünü kullanarak ScreenHunter programının yakalama ayarlarını değiştirebilirsiniz.

   h4.png

  2. ScreenHunter programında bulunan “Save Image” bölümüne giriş yaparak programda kullanacağınız ekran görüntüsü alma özelliğini yeniden yapılandırabilirsiniz.

   h5.png

  3. Programda kaydedeceğiniz ekran videolarını ise “Save Video” bölümünü kullanarak yönetebilirsiniz.

   h6.png

  4. Bilgisayarınızın ekranının üst kısmına oluşturulacak olan küçük menü sayesinde ScreenHunter programını hızlı bir şekilde kullanabilirsiniz. Yapmanız gereken tek şey küçük menü üzerinde yer alan butonları kullanarak ekran görüntüsü veya ekran videosu kaydetmeye başlamak. Kaydedilen içerikleri daha sonrasında ScreenHunter programı üzerinde düzenleyebilirsiniz.

   h7.png
Facebook yorumları