Screenphoto 2020.5.11

Bilgisayarınızın herhangi bir bölümünü ekran görüntüsü almanızı ve düzenlemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  11,7 MB
  Sürüm:
  2020.5.11
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  Abelssoft
  Screenphoto, bilgisayarınızda tek bir fare tıklaması ile hızlı bir şekilde ekran görüntüsü almanızı ve düzenlemenizi sağlayan bir programdır. Screenphoto, Windows sisteminize mükemmel bir şekilde entegre edilmiştir. Uygulama pencerelerinize normal kapatma ve simge durumuna küçültme düğmelerinin yanında yeni bir düğme ekler. Böylelikle ekran görüntülerini kolay bir şekilde kaydedebilirsiniz. Screenphoto programını kullanarak aldığınız ekran görüntülerini yine Screenphoto programı içerisinde bulunan düzenleme özelliği sayesinde hızlı bir şekilde düzenleyebilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Screenphoto programını indirmek ücretsizdir.
  2. Screenphoto programında aldığınız ekran görüntüleri yüksek kaliteli olarak kaydedilmektedir.
  3. Screenphoto programında aldığınız ekran görüntülerini çok hızlı ve kolay bir şekilde düzenleyebilirsiniz.
  4. Screenphoto programını kullanarak tam ekran olarak veya istediğiniz bir pencerenin ekran görüntüsünü alabilmeniz mümkündür.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Screenphoto programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  Screenphoto Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Screenphoto indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıklamanızın ardından Screenphoto indirme işlemi başlatılacaktır.


  Screenphoto Nasıl Kurulur?

  1. Screenphoto indirme işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz dosyayı çalıştırın. Dosyayı çalıştırdığınızda karşınıza gelecek pencere üzerinde yer alan “Browse…” butonuna tıklayarak program dosyalarının kurulacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s1.PNG

  2. Screenphoto programının kurulacağı disk alanını belirledikten sonra açılacak pencere üzerindeki “Install” butonuna tıklayarak bilgisayara Screenphoto kurulum işlemini gerçekleştirin.

   s2.PNG

  3. PC’ye Screenphoto kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum işlemini sonlandırabilirsiniz.

   s3.PNG

  Screenphoto Nasıl Kullanılır?

  1. Screenphoto kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Screenphoto programına giriş yapmanızın ardından program bilgisayarınızın sistem tepsisinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır. Bilgisayarınızın sistem tepsisinde bulunan Screenphoto logosuna veya klavyenizdeki Print-Screen butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde ekran görüntüsü çekebilirsiniz.

   s4.PNG

  2. Screenphoto programında alacağınız ekran görüntüleri otomatik olarak Screenphoto programının içeriğinde bulunan resim düzenleme penceresine aktarılacaktır. Bu pencere üzerindeki çeşitli düzenleme seçeneklerini aldığınız ekran görüntüsüne uygulayabilirsiniz.

   s5.PNG

  3. Screenphoto programında oluşturacağınız ekran görüntülerini PNG, JPEG, GIF, BMP ve PDF olmak üzere çeşitli dosya türlerinde kaydedebilirsiniz.

   s6.png

  4. Bilgisayarınızdaki herhangi bir pencereyi çalıştırdığınızda, o pencerenin sağ üst bölümünde yer alan Screenphoto butonuna tıklayarak hızlı bir şekilde o pencerenin ekran görüntüsünü kaydedebilirsiniz.

   s7.PNG

  5. Screenphoto programının arayüzü üzerinden programın sahip olduğu özellikleri yönetebilirsiniz.

   s8.PNG
Facebook yorumları