Screeny 4.6.1

Bilgisayarınızda kullanabileceğiniz ekran görüntüsü ve videosu almanızı sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  24,7 MB
  Sürüm:
  4.6.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  KAEMSOFT
  Screeny, bilgisayarınızın ekranında gerçekleşen olayları fotoğraf ve video ile kayıt altına almanızı sağlayan programdır. Screeny, basit geometrik şekillerden, tek düğmelere veya belirli pencerelerin menülerine kadar her şeyi kapsayan bir ekran kaydetme programıdır. Ayrıca, masaüstünüzde ses eklemeyi seçebileceğiniz bir video kaydetmenizi sağlayan bir seçenek de vardır. Tüm bu yakalama türlerine ek olarak, onları bir dizi çizim seçeneklerini ve efektleri kaydettiğiniz ekran görüntülerine daha sonra da uygulayabilirsiniz.

  Programın Artı Yönleri

  1. Screeny indirmek ücretsizdir.
  2. Screeny programını kullanarak bilgisayarınızda sadece istediğiniz bir bölümün ekran görüntüsünü veya ekran videosunu kaydedebilirsiniz.
  3. Screeny programının entegre araç çubuğu özelliği sayesinde programın özelliklerine doğrudan erişim sağlayabilirsiniz.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Screeny programının sahip olduğu tüm özellikleri kullanabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekiyor.

  Screeny Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Screeny indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Screeny programını bilgisayarınıza ücretsiz olarak hızlı bir şekilde indirebilirsiniz. Kurulum dosyasının boyutu düşük olduğu için indirme işlemi kısa süre içerisinde tamamlanacaktır.


  Screeny Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza indirmiş olduğunuz Screeny kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak pencere üzerinde bulunan Screeny lisans sözleşmesini okuyun. Lisans sözleşmesini okuduktan sonra onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak bilgisayarınıza Screeny kurulumunu başlatın.

   s1.png

  2. Screeny lisans sözleşmesini onayladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinden program dosyalarının bilgisayarınızda saklanacağı alanı “Browse…” butonuna tıklayarak seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s2.png

  3. PC’ye Screeny kurulumu için gerekli olan tüm adımları uyguladıktan sonra yönlendirileceğiniz pencere üzerinde yer alan “Install” butonuna tıklayarak Screeny programının bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   s3.png

  4. Bilgisayara Screeny kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapabilirsiniz. Kurulum penceresinden çıkış yapmanızın ardından Screeny programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s4.png

  Screeny Nasıl Kullanılır?

  1. Screeny programına bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak kısayolu kullanarak giriş yapın. Bilgisayarınızda Screeny programına giriş yaptığınızda entegre araç çubuğu otomatik olarak devreye girecektir. Bu araç çubuğu sayesinde Screeny programını kolaylıkla yönetebilirsiniz. Screeny programının ana penceresi üzerinde yer alan “Picture” bölümünü kullanarak programın ekran görüntüsü alma ayarlarını değiştirebilirsiniz.

   s5.jpg

  2. Screeny programı kullanarak çekeceğiniz videoların ayarlarını “Video” bölümüne giriş yaparak yönetebilirsiniz.

   s6.png
Facebook yorumları