SD Maid (Android) 4.14.39

Android cihazlarınızda kullanabileceğiniz güçlü bir dosya temizleme uygulaması

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Android
  Boyut:
  5,3 MB
  Sürüm:
  4.14.39
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  darken
  SD Maid, Android cihazlarınızın sistemini temizlemenize, gereksiz dosyaları cihazınızdan kaldırmanıza ve genel bakım işlemleri gerçekleştirmenize yardımcı olan bir uygulamadır. Bir Android cihazı gereksiz dosyalardan korumak ve performansını artırmak zor bir işlem gibi görünüyor olabilir ancak SD Maid bu işlemleri yapabilmeniz için çok güçlü özelliklere sahiptir. Uygulamada çok fazla seçenek yok, ancak uygulama işini basit ve etkili bir şekilde yapıyor. Kullanıcılar sadece ne yapmak istediklerini seçmeli ve tarama işleminin bitmesini beklemelidir. Tarama işleminin tamamlanmasının ardından bulunan gereksiz dosyaları sadece birkaç dokunuş ile Android cihazınızdan saniyeler içerisinde kaldırabilirsiniz.

  Uygulamanın Artı Yönleri

  1. SD Maid uygulamasını indirmek ücretsizdir.
  2. SD Maid uygulaması çok basit ve kullanışlı bir temizleme uygulamasıdır. Uygulamanın sahip olduğu özellikleri sadece birkaç dokunuş ile kullanabilirsiniz.
  3. SD Maid uygulamasını kullanarak Android cihazlarınızın depolama alanını ve performansını artırabilirsiniz.

  Uygulamanın Eksi Yönleri

  1. SD Maid uygulamasının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için uygulamaya ödeme yapmanız gerekmektedir.

  SD Maid Nasıl İndirilir?

  Android cihazınıza SD Maid indirmek içinyukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayın. Cihazınız üzerinden otomatik olarak yönlendirileceğiniz Play Store üzerinden SD Maid uygulamasını cihazınıza ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


  SD Maid Nasıl Kurulur?

  Play Store üzerinden cihazınıza SD Maid indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamanın kurulum işlemi de otomatik olarak tamamlanır. Kurulum için herhangi bir işlem yapmanıza gerek yoktur.


  SD Maid Nasıl Kullanılır?

  1. SD Maid uygulamasının cihazınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra uygulamaya giriş yapın. SD Maid uygulamasını cihazınızda çalıştırdıktan sonra açılacak ekran üzerindeki “Scan” butonuna dokunarak cihazınızda bir tarama işlemi başlatın.

   s1.png

  2. SD Maid uygulamasındaki tarama işleminin tamamlanmasının ardından bulunan sorunları “Run now” butonuna dokunarak çözebilirsiniz.

   s2.png

  3. SD Maid uygulamasının “AppControl” bölümüne giriş yaparak Android cihazınızdaki tüm uygulamaları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu liste üzerinden uzun süredir kullanmadığınız veya yüksek boyuta sahip olan uygulamaları kolaylıkla cihazınızdan kaldırabilirsiniz.

   s3.png

  4. SD Maid uygulamasındaki “Storage analyzer” özelliğini kullanarak cihazınızın depolama alanı ile ilgili ayrıntılı bilgi sahibi olabilirsiniz. Bu özellik sayesinde cihazınızın depolama alanını kolaylıkla yönetebilirsiniz.

   s4.png
Facebook yorumları