Secure Folder 7.9.1

Bilgisayarınızdaki herhangi bir dosya veya klasörü şifrelemenizi sağlayan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,2 MB
  Sürüm:
  7.9.1
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SubiSoft
  Secure Folder, basit bir arayüzle klasörleri gizlemenizi, kilitlemenizi ve şifrelemenizi sağlayan, kullanımı kolay bir klasör güvenlik yazılımıdır. Secure Folder, dosyalarınızı meraklı gözlerden korumak için tasarlanmıştır. 256-bit AES şifreleme kullanarak verilerinizi şifreler ve erişilmesini, kopyalanmasını, taşınmasını veya silinmesini önler. Secure Folder programı bilgisayarınızın arka planında çalışarak bilgisayarınızın işlemcisinde ve belleğinde herhangi bir etki etmez.

  Programın Artı Yönleri

  1. Secure Folder indirmek ücretsizdir.
  2. Secure Folder programı çok kullanışlı bir arayüze sahiptir. Program üzerinden dosya şifreleme işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.
  3. Secure Folder programı üzerinden şifreleyeceğiniz klasörler için herhangi bir sınır bulunmuyor.

  Programın Eksi Yönleri

  1. Secure Folder programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın tam sürümünü satın almanız gerekmektedir.

  Secure Folder Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara Secure Folder indirmek için yukarıda bulunan Hemen indir butonuna tıklayınız. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra bilgisayarınıza Secure Folder indirme otomatik olarak başlatılacaktır.


  Secure Folder Nasıl Kurulur?

  1. Bilgisayarınıza Secure Folder kurulum dosyası indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını çalıştırdıktan sonra açılacak olan pencere üzerinde bulunan lisans sözleşmesini onaylamak için “I accept the agreement” seçeneğini işaretleyin ve ardından “Next” butonuna tıklayarak kurulumu başlatın.

   s1.PNG

  2. Lisans sözleşmesini onayladıktan sonra Secure Folder programının bilgisayarınız üzerinde kurulumunun yapılacağı alanı seçin ve ardından “Next” butonuna tıklayın.

   s2.PNG

  3. Bilgisayarınıza Secure Folder kurmak için gerekli olan koşulları yerine getirdikten sonra “Install” butonuna tıklayarak programın bilgisayarınıza kurulumunu gerçekleştirebilirsiniz.

   s3.PNG

  4. Secure Folder kurulumu tamamlandıktan sonra “Finish” butonuna tıklayarak kurulum penceresinden çıkış yapın. Kurulum penceresinden çıkış yaptıktan sonra Secure Folder programı bilgisayarınız üzerinde otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s4.PNG

  Secure Folder Nasıl Kullanılır?

  1. Secure Folder programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapın. Secure Folder programına giriş yaptıktan sonra açılacak pencere üzerinden “Password” bölümüne program üzerinde kullanmak istediğiniz şifreyi giriş yapın ve ardından “Login” butonuna tıklayın.

   s5.PNG

  2. Secure Folder programına oluşturduğunuz şifre ile giriş yaptıktan sonra açılacak ana ekran üzerinden şifrelemek istediğiniz dosya ve klasörleri “Add” butonuna tıklayarak programa ekleyebilirsiniz. Secure Folder programına eklediğiniz dosyaları sadece kendi oluşturduğunuz şifre ile görüntüleyebilirsiniz. Programdan çıkış yaptıktan sonra tekrar giriş yapabilmek için mutlaka şifre kullanmanız gerekmektedir.

   s6.png
Facebook yorumları