SecureAPlus 6.0.3

Bilgisayarınıza zarar verebilecek olan dosyaları ortadan kaldırmanıza yardımcı olan program

 1. Taylan
  İşletim sistemi:
  Windows
  Boyut:
  1,9 MB
  Sürüm:
  6.0.3
  Dil:
  İngilizce
  Üretici:
  SecureAge Technology
  SecureAPlus, bilgisayarınızı kötü amaçlı yazılımlardan koruyan bir programdır. SecureAPlus, dosya sisteminizi sürekli olarak tehlikeli öğeler için tarayarak bilgisayarınızı her türlü yerel veya çevrimiçi tehditten korumanızı sağlayan bir programdır. SecureAPlus, sürücülerinizi taramak için çevrimdışı bir virüsten koruma motoru ile birlikte gelse de, her zaman karşılaşabileceğiniz her türlü tehdidi ele alabileceğinden emin olamazsınız. Bu nedenle, mevcut modüllerin üzerine ek bir güvenlik katmanı olarak inşa edilen SecureAPlus, şüpheli dosyaları bir düzine başka kötü amaçlı yazılımdan koruma motoruna karşı doğrulayan bir çevrimiçi tarayıcı da kullanır.

  Programın Artı Yönleri

  1. SecureAPlus indirmek ücretsizdir.
  2. SecureAPlus programındaki sürekli güncellenen aktif koruyucular sayesinde bilgisayarınız dışarıdan gelebilecek olan tüm tehditlere karşı korunur.
  3. SecureAPlus programı bilgisayarınızda çok düşük sistem kaynağı tüketir.

  Programın Eksi Yönleri

  1. SecureAPlus programının sahip olduğu tüm özelliklere erişim sağlayabilmeniz için programın lisansını satın almanız gerekmektedir.

  SecureAPlus Nasıl İndirilir?

  Bilgisayara SecureAPlus indirmek için sayfanın üst kısmında yer alan Hemen indir butonuna tıklayın. Hemen indir butonuna tıkladıktan sonra SecureAPlus indirme işlemi otomatik olarak başlatılacaktır.


  SecureAPlus Nasıl Kurulur?

  1. SecureAPlus kurulum dosyasının bilgisayarınıza indirme işlemi tamamlandıktan sonra kurulum dosyasını çalıştırın. Kurulum dosyasını aktif hale getirdikten sonra açılan pencere üzerindeki “I accept the terms of the License Agreement” seçeneğini işaretleyerek programın lisans sözleşmesini onaylayın ve ardından “Install” butonuna tıklayarak programın kurulumunu gerçekleştirin. Kurulum işlemi tamamlandıktan sonra bu pencere otomatik olarak kapatılacak ve SecureAPlus programı bilgisayarınızda otomatik olarak çalışmaya başlayacaktır.

   s1.PNG

  SecureAPlus Nasıl Kullanılır?

  1. SecureAPlus programını kullanmak için bilgisayarınızın masaüstüne oluşturulacak olan kısayolu kullanarak programa giriş yapabilirsiniz. SecureAPlus programının bilgisayarınızda çalışmasının ardından açılacak arayüz üzerindeki “View UAW Status” butonuna tıklayarak bilgisayarınızda zararlı dosyaların tarama işlemini başlatabilirsiniz.

   s2.PNG

  2. SecureAPlus programında gerçekleştireceğiniz tarama işleminin hızını tarama penceresi üzerinden belirleyebilirsiniz. Tarama işleminin hızını artırmak bilgisayarınızın performansına olumsuz etki edecektir.

   s3.PNG

  3. SecureAPlus programında gerçekleştirdiğiniz tarama işlemi sonucunda bilgisayarınızda tespit edilen zararlı dosyaları listelenmiş olarak görüntüleyebilirsiniz. Bu liste üzerinden kaldırmak istediğiniz zararlı dosyaları seçin ve ardından “Delete” butonuna tıklayarak zararlı dosyaların kaldırılmasını sağlayın.

   s4.png

  4. Yukarıda anlatılan tüm işlemleri gerçekleştirdikten sonra bilgisayarınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayrıca SecureAPlus programının ana penceresi üzerinden bilgisayarınızın durumu hakkında detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

   s5.PNG
Facebook yorumları